آتش بس کاپیتان های پرسپولیس به سوشا: ملت کوتاه فکرن

پرسپولیس اف سی:حاشیه های روزهای اخیر پیرامون نورمحمدی و بنگر و سوشا مکانی صدای برانکو را درآورده است و او از کاپیتان های تیمش خواسته هر طوری هست این مسئله را جمع و جور کنند. حالا مدافعان میانی پرسپولیس با اعلام آتش بس به حمایت اینستاگرامی از گلر اول پرسپولیس پرداختند.

 محسن بنگر در صفحه اجتماعی خود نوشت: «داداش سوشا مکانی! درسته من میگم مهدی بهترینه ولی دلیل نمیشه تورو نبینم. تو عشق مایی. ما با تو شروع کردیم، با تو هم به هدفمون می رسیم. من مثل یه دوست برای مهدی پست گذاشتم ولی تو عشقی. یه دوست خوبی یه گلر عالی.»

 وی در ادامه اعلام کرد: «من اگه از همه هم تعریف کنم ولی اینو بدون هم تیمی ام، اونی که پیراهن قرمزو می پوشه از خانواده ام بهم نزدیکتره و عزیزتره. تلاشتو بیشتر کن که ما امیدواریمون اول خدا، بعد تو دروازه تیممون به توست. عشقی سلطان. انشالله بازی با گوام گلر اول تیم باشی.»

 سوشا هم در پاسخ زیر این مطلب بنگر نوشت: «شما عشقای منید خودتم می دونی من تو دلم هیچی نیست و اصلا هیچ وقت هم از داداشم ناراحت نمیشم، این روزا که همه واسه من شمشیرو از رو بستن من پشتم به خدا و شما گرمه.»

 بنگر هم این کامنت مدافع پرسپولیس را بی جواب نگذاشت و برایش نوشت: «تو عشقی داداش به خدا. ملت کوتاه فکرن. حمایت از یکی کوبیدن یکی دیگه نیست. داداش تو که می دونی من به شخصه چقدر دوستت دارم.»

 نورمحمدی هم در صفحه اجتماعی خود خطاب به گلر ملی پوش پرسپولیس نوشت: «سوشا جان! می دونی چقدر واسه ما عزیزی غیرت و تعصبت به ما ثابت شده. پس داداش به این حرفای که میزنن توجه نکن. تو شماره یک ما هستی.»/جام نیوز
دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of