آجرلو : جهانگیری کار احمدی‌نژاد را تکرار کرد

پرسپولیس اف سی: مصطفی آجرلو یکی از 3 نامزد ریاست فدراسیون در پایان رای‌گیری و در مواجهه با خبرنگاران، برخی دولتمردان عالی‌رتبه را به دخالت در انتخابات متهم کرد.

هنوز دقایقی از پایان انتخابات نمی‌گذشت که آجرلو در بین خبرنگاران حاضر شد و صحبت‌های تندی را مطرح کرد و گفت: من از مردم ایران عذرخواهی می‌کنم و این انتخابات را به آقای جهانگیری(معاون رئیس جمهور) و اسلامیان تبریک می‌گویم که انتخابات خوبی را برگزار کردند. البته من حدود یک ماه قبل به وزیر ورزش گفته بودم که جهانگیری و اسلامیان از تاج حمایت می‌کنند.

آرا به سمت دیگری رفت
صحبت کردن از فوتبال در دانشگاه آسان است اما عمل کردن به آن سخت است. در انتخابات این دوره دخالت کردند و جا دارد من از مردم ایران عذرخواهی کنم. از آقای جهانگیری، اسلامیان و وزیر ورزش عدالتخواه تشکر می‌کنم که در فوتبال دخالت کردند. روز گذشته از دفتر آقای یاسر هاشمی خبر رسید که آرای عزیزی خادم به سمت دیگری می‌رود. اگر این موضوع صحت داشته با شد وای به حال فوتبال ایران.

وزیر حامی کسی شد که او را به فساد متهم کرده بود
صاحبان رای حق دارند که در انتخابات بررسی و تصمیم‌گیری کنند اما دخالت جهانگیری و اسلامیان غیر قابل قبول است. وزیر ورزش به کسی رای داد که چند ماه پیش او را متهم به فساد کرده بود اما به یکباره او را مسئول فوتبال ایران دانست و از او حمایت کرد. چنین اتفاقی بسیار تلخ است و وای به حال فوتبال پاک. فوتبال پاک از مسئولانش آغاز می‌شود اما این دستان پشت پرده، آغازگر فوتبال ناپاک هستند.

جهانگیری کار احمدی‌نژاد را تکرار کرد
آقای جهانگیری کاری را در فوتبال کردند که آقای احمدی‌نژاد چند سال پیش انجام دادند. هیچ فرقی بین دولت فعلی و دولت سابق وجود ندارد. وای به حال مردم که چنین فوتبالی داریم. به 8 سال قبل بازگشتیم. من به همین خاطر به دولت تدبیر و امید تبریک می‌گویم.
دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of