آخرین تصمیمات هیات مدیره برای پرسپولیس/ جذب بازیکن ضروری نیست!

پرسپولیس اف سی: اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس ضمن بررسی آخرین وضعیت این تیم، برنامه های سرخپوشان برای نیم فصل را مرور کردند.

به گزارش پرسپولیس اف سی و به نقل از مهر، حسین عبدی در پی نشست امروز هیأت مدیره پرسپولیس گفت: یکی از مسائل مطرح شده در این جلسه با توجه به حضور آقای ایوانکوویچ بحث درباره برنامه‌های آماده‌سازی و اردو در نیم فصل بود. اردو در امارات که توسط رسانه‌ها اعلام شده است، یکی از گزینه‌ها است ولی هنوز قطعی نشده است.

وی گفت: در جریان این جلسه درباره بازی‌های دوستانه هم صحبت شد و آقای ایوانکوویچ خواستند زمان و مدت اردو برای انجام برنامه‌ریزی‌ها مشخص شود که هیأت مدیره هم متقابلا برنامه‌های مد نظر ایشان را خواست و مقرر شد جلسه‌ای با آقای طاهری داشته باشند.

عبدی ادامه داد: همچنین اعضای هیأت مدیره از سرمربی تیم خواستند چنانچه روی جذب بازیکنانی نظر دارند فهرست را ارائه کنند که ایشان پاسخ داد؛ چنانچه جذب بازیکنی را ضروری بداند حتما آن را به باشگاه اعلام خواهند کرد.

عضو هیأت مدیره پرسپولیس با اشاره به شرایط تیم‌های پایه خاطرنشان کرد: بررسی وضعیت این تیم‌ها و اقداماتی که باید صورت بگیرد در دستور کار جلسه بود. در این ارتباط بحث و بررسی‌های زیادی صورت گرفت چرا که تیم‌های پایه از مسائل مربوط به آینده باشگاه است که اهمیت زیادی دارد. همچنین در نشست امروز درباره شرایط آقای وحید قلیچ و پیشکسوتانی که با مشکلاتی نظیر ایشان مواجه می‌شوند صحبت شد. من قبل از سفر به انگلستان به عیادت ایشان رفتم و شاهد شرایط او بعد از تصادفی که داشت بودم. اتفاق ناخوشایندی بود ولی خوشحالم که شنیدم به سلامتی از بیمارستان مرخص شد. در جریان جلسه امروز هم مقرر شد چه از جهت معنوی و روانی و چه از جهت مالی هر کمکی که از دست باشگاه بر می‌آید انجام شود و پیگیری در این ارتباط ادامه خواهد داشت.

عبدی در ادامه با اشاره به بعضی اخبار حاشیه‌ای در پرسپولیس تصریح کرد: متاسفانه بعضا خبرهایی منتشر می‌شود که کذب محض است. گاهی هم موضوع فراتر از این رفته و شایعاتی درباره پرسپولیس به راه می‌افتد که اصولا با هیچ منطقی سازگار نیست. با توجه به اینکه چند وقت اخیر برای مقطعی، آقای طاهری و بنده در ایران حضور نداشتیم، از مباحث مطرح شده در جلسه امروز شایعات و اخباری بود که به نظر می‌رسد بعضا هدفمند بوده و از روی عمد برای ایجاد چالش بر سر راه پرسپولیس مطرح می‌شود. به نظر می‌رسد برای بعضی قابل باور نیست که پرسپولیس آرامش داشته باشد و وقتی با چنین مساله‌ای روبرو می‌شوند احساس می‌کنند که باید مشکلی را بوجود بیاورند. بعضی از این موارد امروز در نشست مطرح شد که در چند مورد اعضا نتوانستند جلوی خنده خود را بگیرند، چرا که بسیار دور از ذهن بود.

عبدی در ادامه افزود: باشگاه پرسپولیس تاکنون سعه صدر زیادی را از خود نشان داده است که این مساله هم بدلیل اعتقادی است که به سلامت و تلاش بی‌دریغ اکثریت جامعه رسانه‌ای داریم اما به احترام همین گروه کثیر، باشگاه تصمیم دارد پیگیری‌های لازم را درباره انتشار برخی اخبار و به منظور جلوگیری از نشر اکاذیب انجام دهد.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس همچنین درباره همکاری‌ها با اسپانسر و مطالبی که بعضا در ارتباط با بروز مشکل در این همکاری مطرح می‌شود تاکید کرد: در حال حاضر هیچ مشکلی در روابط کاری بین باشگاه و اسپانسر وجود ندارد. البته نوع همکاری ما فراتر از بحث اسپانسری است و فعالیت‌های مشترک تجاری جریان دارد. در دنیای تجارت قواعد خاصی حاکم است و با توجه به این قواعد باید بگویم خوشبختانه تعامل و همکاری کامل جریان دارد و از این جهت با هیچ نگرانی روبرو نیستیم.
دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد !

Notify of
avatar
wpDiscuz