آماده ی سردادن سرود قهرمانی ! پرسپولیس ۲ – ۰ پیکان

آماده ی سردادن سرود قهرمانی !

پرسپولیس ۲ – ۰ پیکان

 

پرسپولیس اف سی- دیدار تیم های پرسپولیس و پیکان در ورزشگاه آزادی انجام شد.

 

 

پرسپولیس با ترکیب علیرضا بیرانوند، سید جلال حسینی، محمد انصاری، صادق محرمی، محسن ربیع خواه، کمال کامیابی‌نیا، سروش رفیعی، محسن مسلمان، وحید امیری، علی علیپور و مهدی طارمی مقابل پیکان به میدان آمد.

 

شاگردان مجید جلالی با رحمان احمدی، امیرحسین صادقی، یزدانی، مهدی شیری، قاسمی، محمدصادق بارانی، کریمی، نعمتی، عاشوری، ابراهیمی و منشا به میدان آمدند.

 

 

دقایق حساس

 

 

 

دقیقه ۵: سانتر بازیکن پیکان روی دروازه با تاثیر مهاجم این تیم در محوطه ۶ قدم به نعمتی رسید و این بازیکن با یک ضربه سر و به شکلی عجیب این فرصت فوق العاده را از دست داد.

 

دقیقه ۱۱:علیپور در محوطه جریمه پیکان صاحب توپ شد اما رحمان احمدی دروازه بان پیکان توانست توپ را از مهاجم پرسپولیس بگیرد.

 

دقیقه ۱۷: چرخش زیبای مهدی طارمی با شوت سنگین این بازیکن همراه شد و توپ با فاصله کم به بیرون رفت.

 

دقیقه ۲۶:وحید امیری با یک حرکت تکنیکی و پا به توپ وارد محوطه جریمه پیکان شد و با یک کات بک عالی طارمی را در محوطه جریمه صاحب توپ کرد که شوت طارمی در آستانه باز شدن دروازه توسط امیر حسین صادقی برگشت داده شد را بازهم طارمی شوت دیگری زد که بازهم صادقی مانع از باز شدن دروازه پیکان شد.

 

دقیقه ۳۹:شوت سنگین گادوین منشا با اختلاف به بیرون رفت.

 

دقیقه ۴۹: ضربه هد شیرجه ای علیپور با اختلاف به بیرون رفت.

 

دقیقه ۵۵ ( گل اول پرسپولیس – علیپور ): حرکت در عرض زیبای علیپور با شوت سنگین این بازیکن از پشت محوطه همراه شد و یک گل زیبا برای پرسپولیس به ثمر رسید.

 

دقیقه ۵۶: حرکت انفرادی منشا و ضربه این بازیکن با فاصله زیاد به بیرون رفت.

 

دقیقه ۶۲:شوت محسن مسلمان از پشت محوطه جریمه پیکان با اختلاف زیادی از بالای دروازه به بیرون رفت.

 

دقیقه ۷۴: ضربه چکشی منشا به بیرون رفت.

 

دقیقه ۷۶: یک ضد حمله سریع برای پرسپولیس ، وحید امیری پاس در عمقی به مهدی طارمی داد و این بازیکن یک توپ خوب در محوطه جریمه برای کامیابی نیا مهیا کرد که ضربه این بازیکن با برخورد به تیرک به بیرون رفت.

 

دقیقه ۹۲ ( گل دوم پرسپولیس – طارمی ) : پاس عالی و در عمق سامان نریمان جهان برای مهدی طارمی با خروج اشتباه احمدی همراه شد و ضربه چیپ طارمی گل دوم پرسپولیس را به ثمر رساند.

 

پرسپولیس صدرنشین در فاصله ی چهار هفته به پایان مسابقات لیگ ، با 9 امتیاز اختلاف نسبت به تیم دوم جدول ، شانس زیادی برای قهرمانی این دوره از مسابقات دارد.
دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of