آمار رویایی تراکتورسازی در تهران ; پرسپولیس اعاده حیثیت می‌کند؟

پرسپولیس با پیروزی در بازی هفته آینده با تراکتورسازی‏، می‌تواند حداقل در ورزشگاه آزادی بردهای بیشتری از حریف تبریزی‌اش داشته باشد.

پرسپولیس اف سی – سال‌های سال بردن تراکتورسازی در تهران و حتی تبریز، کار سختی برای پرسپولیس نبود. اما از زمان سقوط و بازگشت تراکتورسازی به لیگ برتر، اوضاع کاملا تغییر کرده است. تراکتوری‌ها تا قبل از این فصل، تا به حال در خانه به پرسپولیس نباخته بودند و در مجموع، دوبرابر سرخ‌های پایتخت این تیم را شکست داده‌اند. پرسپولیس در بازی رفت لیگ نهم و دهم، رفت لیگ سیزدهم و رفت امسال تراکتورسازی را شکست داد و در عوض بازی برگشت لیگ دهم، رفت و برگشت لیگ یازدهم و دوازدهم، برگشت لیگ سیزدهم و رفت و برگشت لیگ چهاردهم به این تیم باخت. پرسپولیس حتی در تهران و ورزشگاه آزادی، از 6 بازی مقابل تراکتورسازی 3 برد و 3 باخت دارد.

پرسیولیسی‌ها با پیروزی در بازی هفته آینده علاوه بر بازگشت دوباره به کورس قهرمانی، تا حد زیادی از لحاظ آماری اعاده حیثیت می‌کنند. آن‌ها برای اولین بار موفق به دابل کردن تراکتورسازی و شکست این تیم در دو بازی رفت و برگشت خواهند شد، تعداد بردهای‌شان در بازی‌های خانگی را بیشتر می‌کنند و جلوی نزدیک شدن تراکتورسازی به مدعیان سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را هم می‌گیرند. البته این بازی، یک روی دیگر هم دارد و در صورت شکست، کابوس تراکتورسازی و آمارش برای پرسپولیس، وحشتنتاک‌تر از گذشته خواهد شد!

نظر شما چیست ؟ برنده این بازی کدام تیم خواهد بود ؟رضا براری هستم مدیر فنی سایت و انجمن; عاشق کامپیوتر و سیستم های وایرلس , مدیر عامل شرکت سرور طلائی و در نهایت یه پرسپولیسی در خدمت هوادارای عزیز ?


دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد !

avatar
  Subscribe  
Notify of