آنچه در نود دیشب گذشت | از گرد و خاک نویدکیا تا صحبت های طارمی

اظهارات کاپیتان تیم فوتبال سپاهان در برنامه نود واکنش های متفاوتی را به دنبال داشت.

پرسپولیس اف سی :برنامه نود همانند روال گذشته، دوشنبه شب به روی آنتن رفت.

نظرسنجی این برنامه به پیش بینی نتیجه دیدار فینال جام حذفی بین دو تیم استقلال و ذوب آهن اختصاص داشت که در پایان آن 44.6 درصد شرکت کنندگان به برد استقلال رأی دادند.

ابتدای برنامه آیتم ویژه ای از حال و هوای شهر آبادان و هواداران این تیم قبل از بازی پایانی شان مقابل فجرسپاسی و صعود زردپوشان به لیگ برتر پخش شد.

مهدی طارمی پس از کلیپی که درباره  فراز و فرودهای او در لیگ پانزدهم  پخش شد، به عنوان میهمان در برنامه حاضر شد. آقای گل لیگ پانزدهم در مورد موارد مختلفی با فردوسی پور به گفت وگو پرداخت.

طارمی به پیشنهادهای مختلف اروپایی اش اشاره کرد و گفت: در صورتی که این پیشنهادها از تیم های مطرح اروپایی باشد به آنها پاسخ مثبت خواهم داد و این احتمال وجود دارد که فصل آینده مقابل رونالدو و مسی بازی کنم.

میهمان بعدی برنامه محرم نویدکیا، کاپیتان پرافتخار و پرحاشیه سپاهان بود. نویدکیا بالاخره سکوت بلندمدت خود را شکست و مطالبی را عنوان کرد که برای خیلی ها خوشایند نبود.

او به طور مفصل در مورد حواشی یکی دو فصل اخیرش صحبت کرد و نکاتی را بیان کرد که واکنش افرادی چون حسین فرکی، ابرقویی نژاد، چرخابی و … را به دنبال داشت و آنها مطالب عنوان شده از سوی نویدکیا را تکذیب کردند.

در ادامه گزارشی جالب از لیگ دو پخش شد، جایی که تیم اکسین با بیست امتیاز و تفاضل گل 1ــ صدرنشین گروهش شد. در برنامه نود این اتفاق نادر توصیف شده و نمونه هایی از آن در لیگ های عجیب و غریب دنیا آورده شد.

حسین کعبی هم به بهانه قهرمانی لسترسیتی و استقلال خوزستان میهمان سوم برنامه نود دوشنبه شب بود.

کعبی صحبت های جالبی در مورد نقش دلال ها در فوتبال ایران مطرح کرد. او اعتقاد داشت بیشتر تیم های لیگ برتری را دلال ها می بندند و همه از این موضوع اطلاع دارند.

کعبی دلیل بازی نکردنش را نیز عدم ارتباط با دلال ها دانست.

مربیان دو تیم صعود کرده به لیگ برتر یعنی نفت آبادان و ماشین سازی تبریز میهمان های بعدی برنامه بودند.

نادر دست نشان و رسول خطیبی در مورد وضعیت تیم شان در فصلی که گذشت به صحبت پرداختند. مرزبان مربی تیم پیکان اما به دلیل سفر به آلمان در این برنامه حضور نداشت.

عادل فردوسی پور  در ادامه به شکایت مدیرعامل شهرداری اردبیل از سرمربی این تیم اشاره کرد و گفت: مدیرعامل این تیم به دلیل شکست پنج بر صفر تیمش مقابل نفت آبادان از سرمربی تیم شکایت کرده است.

براتی کارشناس حقوقی فوتبال هم در گفت وگو تلفنی با برنامه نود حکم کمیته انضباطی را در مورد رحمتی غیرقانونی  دانست و تصریح کرد: در این حکم به آیین نامه فیفا استناد شده  که غیرقانونی است چراکه ما فقط در هنگام مبهم بودن آیین نامه خودمان می توانیم به فیفا استناد کنیم.

وی افزود: وضعیت رحمتی به هیچ وجه مبهم نیست. مسابقات لیگ به پایان رسیده است اما فینال جام حذفی را درپیش داریم و محرومیت باید در این بازی اعمال شود. در گذشته نیز بازیکنانی مثل عالیشاه و مکانی طبق همین آیین نامه محروم شده بودند.

برنامه پایانی این فصل نود هفته آینده، دوشنبه شب به روی آنتن می رود.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *