اخبار کوتاه از پرسپولیس

پرسپولیس اف سی:  برانکو ایوانکوویچ که برای مرخصی چند روز بعد از بازی با ذوب‌آهن به کرواسی سفر کرده دوشنبه به تهران برمی‌گردد تا تمرینات پرسپولیس هم بعد از ۴ روز تعطیلی آغاز شود. برانکو هنگام سفر به کرواسی به شدت از اتفاقاتی که برای پرسپولیس و او رخ داده ناراحت بود و این ناراحتی را با رفتارش به اطرافیان نشان می‌داد. برانکو از زمین و زمان ناراحت بود و با دلخوری به مرخصی رفت.

  • جری بنسون که برای حضور در اردوی تیم ملی هندوراس تهران را ترک کرده، یکی، دو روز پیش از بازی پرسپولیس و استقلال اهواز که در تاریخ ۲۹ آبان برگزار خواهد شد به تهران برمی‌گردد و به همین دلیل حضورش در این بازی در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.
  • تمرینات پرسپولیس از روز دوشنبه آغاز خواهد شد و برانکو برای این تیم در دوران تعطیلات لیگ یک بازی تدارکاتی هم در نظر گرفته است. این در حالی است که ۷ بازیکن پرسپولیس در تیم ملی بزرگسالان و امید حضور دارند و از طرف دیگر بنگستون هم به اردوی تیم ملی هندوراس رفته است.

* در حالی که قرار است زمین ورزشگاه درفشی‌فر به مدت یک ماه زیر کشت برود و تمرینات پرسپولیس هم به زمین دیگری ملحق شود اما هنوز در خصوص زمین تمرین جدید و موقت سرخپوشان تصمیم‌گیری نهایی انجام نشده است. با تصمیم مسئولان باشگاه پرسپولیس دور جدید تمرینات این تیم باز هم در ورزشگاه درفشی‌فر آغاز می‌شود تا زمین تمرین جدیدی برای این تیم پیدا شود.
دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد !

avatar
  Subscribe  
Notify of