از بازگشت نوری به پرسپولیس استقبال می‌کنم

پرسپولیس اف سی: ضا نورمحمدی کاپیتان پرسپولیس معتقد است که تیمش در چهار بازی آینده باید حداکثر امتیازها را بگیرد تا وارد کورس قهرمانی شود. نورمحمدی درخصوص شرایط پرسپولیس، شانس قهرمانی این تیم و مسائل مختلف دیگر صحبت کرده است. این گفت‌وگو را به نقل از همشهری ورزشی بخوانید.

وضعیت پرسپولیس در تعطیلی لیگ چطور است؟

ما چند بازیکن ملی‌پوش در تیم ملی امید و بزرگسالان داریم. وقتی آنها جدا می‌شوند، واقعا دچار مشکل می‌شویم و باید رو به کارهای بدنی بیاوریم. ما نمی‌توانیم بازی تدارکاتی را به شکل مناسبی انجام داده یا کار تاکتیکی انجام دهیم. وقتی هم لیگ شروع می‌شود ناهماهنگ هستیم و این مشکل برای تیم‌های دیگر هم وجود دارد. ما حتی برای بازی‌های دوستانه با کمبود بازیکن مواجه هستیم.

فکر می‌کنی پرسپولیس امسال قهرمان شود؟

ما باید قهرمان شویم. الان فقط بازی‌های لیگ برتر را درپیش داریم و متأسفانه از جام حذفی به شکلی که همه دیدند کنار رفتیم. بچه‌های ما انگیزه زیادی دارند و باید ثابت کنیم که پرسپولیس لیاقت این‌ همه تعریف را دارد. ما چهار بازی در تهران برگزار می‌کنیم و باید نهایت استفاده را از این بازی‌ها ببریم. به قول برانکو هفت امتیاز فاصله با صدر جدول زیاد نیست و می‌توانیم خیلی زود به بالای جدول برسیم.

به نظر تو در لیگ امسال چه تیمی خوب فوتبال بازی می‌کند؟

به نظر من ذوب‌آهن خوب فوتبال بازی می‌کند و این به‌ خاطر عدم تغییر در این تیم و همچنین مدیریت باشگاه ذوب‌آهن است.

مثل اینکه قرار است محمد نوری به پرسپولیس بازگردد، از این موضوع خبر داری؟

متأسفانه مدتی است که با محمد صحبت نکردم، اما از بازگشت او استقبال می‌کنیم. او از لحاظ فنی و اخلاقی بازیکن خوبی است و می‌تواند به پرسپولیس کمک کند.

آیا باشگاه پرسپولیس پول قرارداد هادی نوروزی را به خانواده‌اش پرداخت کرده است؟

این کار نیاز به یکسری مراحل اداری دارد که باید پشت‌ سر گذاشته شود. این کار در حال انجام شدن است. آقای طاهری هم قول داده که پول قرارداد نوروزی را به خانواده هادی بدهد. به هر حال همسر هادی و یادگارهای او نباید برای آینده مشکلی داشته باشند.

راستی این موضوع صحت دارد که در تمرین روز جمعه با محمود خوردیبن جرو بحث داشتی؟

جرو بحث؟! چه کسی این حرف را زده؟!

عکس‌های گرفته‌شده از تمرین روز جمعه این‌طور نشان می دهد که با خوردبین جروبحث می‌کنی؟

چه کسی جرات دارد با محمودخان که بزرگ پرسپولیس است جر و بحث کند! من واقعا از این شایعات تعجب می‌کنم. من و محسن داشتیم در مورد هانی نوروزی با محمودخان حرف می‌زدیم و اینکه قرار است در تمرین پرسپولیس برایش جشن تولد بگیریم. جروبحث کجا بود! خواهش می‌کنم رسانه‌ها چنین شایعاتی مطرح نکنند.
دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of