از طارمی تا رحمتی؛ 8بازیکن در آستانه محرومیت از دربی

پرسپولیس اف سی: 3 بازیکن پرسپولیس و 5 بازیکن استقلال در آستانه محرومیت از دربی 81 هستند.

پس از پایان بازی پرسپولیس – سیاه جامگان در اخبار آمده بود که مهدی طارمی 3 کارته و از بازی با ملوان محروم است ولی  با استعلام از سازمان لیگ مشخص شد چنین نیست.اگر چه پرسپولیسی‌ها ترجیح می‌دادند مهدی طارمی را در بازی پیش‌رو برابر ملوان – و نه در دربی – در اختیار نداشته باشند.

طارمی که اولین اخطارش را در بازی هفته دوم برابر استقلال صنعتی خوزستان از محسن ترکی گرفته بود، در بازی روز سه‌شنبه برابر سیاه‌جامگان هم به دلیل آنچه داور – اشکان خورشیدی – تمارض تشخیص داد، دومین کارت زردش را هم گرفت و دو اخطاره شد.

 علاوه بر طارمی  دیگر مهاجم پرسپولیس یعنی علی علیپور هم که اتفاقا پرسپولیس آخرین دربی را با گل او برده بود، دو اخطاره است – در بازی‌های سوم و ششم برابر سپاهان و سایپا کارت زرد گرفته – و در آستانه محرومیت.

 کمال کامیابی‌نیا هم همین وضعیت را دارد. او که در تمام بازی‌های پرسپولیس فیکس بوده و تنها 6 دقیقه پایانی بازی هفته ششم برابر سایپا را به خاطر تعویض شدنش از دست داده است، نیر دو کارت زرد دارد.

 کار اما برای استقلالی ها خطرناک‌تر است. سید مهدی رحمتی، آرش برهانی، حنیف عمران زاده، امین حاج محمدی و میثم مجیدی دو کارته های استقلال هستند.  استقلال هفته بعد دیداری سخت مقابل سپاهان خواهد داشت و این بازیکنان در صورت اخطار گرفتن، دیدار حساس مقابل پرسپولیس را از دست خواهند داد.
دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of