از چاله به چاه فوق منشوری! / مذاکره با دروازه بان پیشین استقلال برای جانشینی سوشا

پرسپولیس اف سی : محسن فروزان به تازه ترین گزینه دروازبانی پرسپولیس برای نیم فصل دوم تبدیل شد.

سوشا مکانی دروازه بان تیم پرسپولیس امروز به دلیل مشکلاتی که بابت انتشار عکس های خصوصی اش در صفحات مجازی به وجود آمده بود بازداشت شد. به همین دلیل ممکن  است دروازه بان اول سرخپوشان تهرانی مدتی نتواند برای پرسپولیس به میدان برود.

از همین مسوولان باشگاه پرسپولیس که با ایمان صادقی هم تقریبا فسخ قرارداد کرده اند به دنبال جذب دروازه بان جدید  هستند و با مشکل سوشا بر تصمیم خود مصر تر شده اند.

گزینه های مختلفی برای دروازه بانی پرسپولیس در نیم فصل دوم به میان آمد. علیرضا بیرانوند و سرگئی پاشنکو به همراه مهرداد طهماسبی اولین گزینه هایی بودند که برای سرخپوش شدن نامشان شنیده شد. اما عدم اجازه باشگاه نفت برای جدایی بیرانوند و همچنین بازی نکردن طهماسبی در چند وقت اخیر برای تراکتور باعث شد سرخپوشان به دنبال گزینه دیگری بروند و آن گزینه کسی نیست جز محسن فروزان.

دروازبانی که شنیده شد امروز  پرسپولیسی ها با  او تماس گرفته اند و برای پیوستنش به پرسپولیس صحبت کردند و توافق های اولیه هم در این رابطه صورت گرفته است ولی گویا یک موج منفی در این تیم وجود دارد که استقلالی بودن فروزان را بهانه نهایی نشدن این قرارداد می کند.

حال باید دید سرانجام قفس توری پرسپولیس به کجا می انجامد و کدام دروازه بان  جانشین ایمان صادقی و یا سوشا مکانی خواهد شد. با تمام این تفاسیر گلر نیم فصل اول سیاه جامگان همچنان جدی ترین گزینه پیوستن به پرسپولیس است.

گفتنی است چندین پیش خبری در رسانه ها مبنی بر خالکوبی عجیب و غریب یک دروازه بان لیگ برتری روی بدنش منتشر شد که حواشی زیادی بین او و تیمش و سرمربی اش ایجاد کرد.
دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of