استراتژی پرسپولیس در روزهای پایانی/ آرامش، سکوت و دوری از حاشیه

پرسپولیس اف سی: جو عجیبی در این هفته های پایانی لیگ بر لیگ برتر سایه افکنده که برای اهالی فوتبال غیر قابل هضم است و با اینکه به رسانه ها خوراک می دهد اما با بالا گرفتن تنش ها مشمئز کننده به نظر می رسد. در این هفته های پایانی برخی تیم هایی که تعیین کننده در قهرمانی هستند بیشتر از تیم هایی که شانس قهرمانی دارند اسیر حاشیه شده و سر و صداهای زیادی از درون آنها به گوش می رسد تا جایی که احتمال می دهی قبل از پایان فصل و در همین یکی دو هفته اتفاقات عجیبی در این تیم ها و باشگاه های شان رخ خواهد داد و همه چیز کن فیکن می شود!

هر چند برخی مدعیان قهرمانی هم دوست دارند وارد این داستان ها شوند و با حاشیه سازی برای رقیب به هر شکل ممکن مسیر رسیدن شان به جام را صاف و هموار کنند اما پرسپولیسی ها در این روزهای پرتنش موضع سکوت گرفته و دنبال آرامش بیشتر تا بازی آینده شان هستند.

بازیکنان پرسپولیس در روزهای اخیر سخت تر از همیشه مصاحبه می کنند و عوامل باشگاه و کادر فنی هم فتیله گفت وگوهای پشت سر هم را پایین کشیده اند. هر چند تعطیلی دو روزه تمرینات هم در این آرامش موثر بوده اما اگر برانکو و همکارانش یا حتی بازیکنان مصاحبه کنند خبری از حرف های تحریک کننده و حاشیه ساز نبوده و نخواهد بود.

در واقع استراتژی باشگاه و تیم این است که بعد از فراموش کردن شکست نفت و البته حاشیه هایی مثل لیست مازاد و بازیکنان جدید فصل بعد حرکت تحریک آمیزی نداشته باشد و آرامش موجود در پرسپولیس که اتمسفر مناسبی پیرامون این تیم ایجاد کرده متمایز از سایر تیم ها به نظر می رسد.
دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد !

avatar
  Subscribe  
Notify of