استقبال بی‌نظیر هواداران پرسپولیس در مشهد / برنامه سرخپوشان پیش از دیدار برابر پدیده

پرسپولیس اف سی : تیم فوتبال پرسپولیس برای دیدار مقابل پدیده از هفته شانزدهم مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران، جمعه شب تهران را به مقصد مشهد ترک کرد.

کاروان تیم فوتبال پرسپولیس که قرار بود با پرواز ساعت 20 جمعه شب، تهران را به مقصد مشهد مقدس ترک کند، با تاخیر 50 دقیقه‌ای به سمت مشهد پرواز کرد.

هواداران و دوستداران تیم فوتبال پرسپولیس که از ساعات‌ها قبل از سفر سرخپوشان در فرودگاه هاشمی‌نژاد مشهد حضور داشتند، استقبال بی‌نظیری از تیم محبوب خود داشتند. این استقبال در شرایطی بود که سرخپوشان را مجبور کرد پس از حضور در سالن فرودگاه، بار دیگر سالن را به سمت باند اصلی ترک کنند.

پلیس فرودگاه به جهت جلوگیری از مشکلات خروج سرخپوشان از داخل سالن، با هماهنگی‌های لازم، اتوبوس کاروان پرسپولیس را وارد باند اصلی کرده و پس از سوار شدن اعضای تیم پرسپولیس، اتوبوس از خروجی دیگری، فرودگاه را ترک کرد.

استقبال کم‌نظیر هواداران پرسپولیس و اسکورت پلیس تا هتل پارس محل اقامت تیم پرسپولیس ادامه داشت و بازیکنان و اعضای تیم ساعت 23 وارد هتل شدند.

برانکو ایوانکوویچ در جمع اعضای تیم اعلام کرد؛ بازیکنان ابتدا برای صرف شام راهی رستوران هتل شوند و سپس برای استراحت به اتاق‌هایشان بروند.

طبق اعلام کادر فنی، ساعت 9:30 صبح برای پیاده روی بازیکنان در نظر گرفته شد و مقرر گردید پس از آن، بازیکنان ساعت 9:45 برای صرف صبحانه و ناهار مشترک راهی رستوران شوند.

ضمن اینکه جلسه فنی و اعلام ترکیب اصلی تیم در ساعت 11:30 برگزار و پس از آن تیم پرسپولیس برای دیدار برابر پدیده، راهی ورزشگاه ثامن خواهد شد.

گفتنی است؛ دیدار تیم‌های پرسپولیس و پدیده از هفته شانزدهم مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران (جام خلیج فارس) از ساعت 14:45 روز شنبه پنجم دی ماه در ورزشگاه ثامن برگزار خواهد شد.

سایت باشگاه پرسپولیس
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *