اصفهانیان: اگر صحبت‌ های برانکو بدون منطق باشد، با او برخورد شود؛ اشتباه جهانبازی را قبول دارم

رئیس کمیته داوران گفت: “ما اظهارات سرمربی پرسپولیس را به کمیته اخلاق گزارش می‌دهیم تا اگر حرف‌ها بدون دلیل و منطق باشد، با آن برخورد شود.”

پرسپولیس اف سی: فریدون اصفهانیان، درباره قضاوت یدالله‌ جهانبازی در دیدار ذوب‌آهن اصفهان – پرسپولیس در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی اظهار داشت: “قبول دارم که داور در این دیدار اشتباه کرد اما درست است که حرف‌ از دست‌های پشت پرده به میان بیاید؟ ما از اینکه افشاگری شود، استقبال می‌کنیم ولی تنها حرف زدن فایده‌ای ندارد. ما باید بدانیم با چه کسی طرف هستیم تا با آن برخورد شود.”

وی افزود: “هفته آینده کلاس‌های «فوتورو» در ایران برگزار می‌شود و قرار است بهترین داوران ما به همراه پنج ناظر در این کلاس‌ها شرکت کنند. امیدوارم این کلاس‌ها بتواند به رشد داوری ما کمک کند.”

به گزارش تسنیم؛ رئیس کمیته داوران در مورد اینکه علی اکبر طاهری، سرپرست باشگاه پرسپولیس گفته اشتباهات داوری مهندسی شده است، عنوان کرد: “اگر این مسئله صحت دارد، باید به فدراسیون فوتبال اعلام کند تا بدانیم داستان چیست. مگر ممکن است داور بخواهد چنین کاری کند؟”

اصفهانیان در واکنش به اظهارات برانکو ایوانکوویچ مبنی بر اینکه داوران باید شرم کنند، گفت: “ما این صحبت‌ها را به کمیته اخلاق گزارش می‌دهیم تا اگر حرف‌ها بدون دلیل و منطق باشد، با آن برخورد شود. اگر اشتباه از ما بوده، قطعاً برخورد می‌شود اما قرار نیست هر فردی بدون منطق صحبت کند. شاید برانکو بگوید در کشور ما گفتن «شرم کردن» معنای دیگری داشته باشد ولی ما این موضوع را هم قبول نمی‌کنیم.”

وی در خصوص محرومیت احتمالی جهانبازی گفت: “محرومیت داور را هیچ زمان اعلام نمی‌کنیم اما طبق آیین‌نامه با داور برخورد می‌شود.”
دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of