اعلام آمادگی دادگان برای حضور در انتخابات فدراسیون فوتبال

محمد دادگان یک بار دیگر نامزد ریاست فدراسیون فوتبال می شود.

به گزارش پرسپولیس اف سی و به نقل از  وب سایت رسمی نود محمد دادگان،رئیس سابق فدراسیون فوتبال دقایقی پیش در یک کنفرانس خبری در محل نمایشگاه مطبوعات اعلام کرد :”شرايط مهيا باشد، وارد عرصه انتخابات رياست فدراسيون فوتبال مي شوم. ” پیش بینی می شد که دادگان در این کنفرانس خبری برای حضور در انتخابات اعلام کاندیداتوری کند.

او در این نشست خبری که به همراه پهلوان دبیرکلش در زمان ریاست فدراسیون فوتبال حضور داشت درباره دلایل حضورش در انتخابات گفت : «اگر کسی بحث خدمت داشته باشد بدش نمی آید که کار کند. ولی در دوره قبل بی انضباطی بود که همه فرار کردند. اگر شرایط فراهم باشد و من هم بتوانم کاری کنم حتما وارد می شوم. اینکه می پرسید چرا فدراسیون نشینان با هم اختلاف دارند، مشخص است. می توانم بگویم که وقتی آب در یک گودال جمع می شود، همه در آن می روند، یعنی مثل هم هستند. هیچ تعارفی ندارم و می گویم که همه این آقایان مثل یکدیگر هستند. متاسفانه دوره قبل بی انضباطی مالی ورزش ما را زمین زد؛ امروز بی انضباطی اخلاقی به اوج خود رسیده است. شما می بینید برای تیم های محبوبی مثل استقلال و پرسپولیس ۴ هزار نفر بیشتر به ورزشگاه نمی رود. تهرانی که ۳ میلیون جمعیت داشت حدود ۱۰۰ هزار نفر می آمد. امروز که ایران ۷۵ میلیون نفر جمعیت دارد این تعداد به ورزشگاه می آیند.چرا واقعیت ها را به مردم نمی گوییم. به خاطر همین چیزها اگر شرایط مهیا باشد من دلم می خواهد خدمت کنم. البته شما می دانید که شرایط را مهیا نمی کنند. طوری شرایط را مهیا می کنند که خودشان دوست دارند. نوکری در دستگاهی جز امام حسین فایده ندارد. شما به عنوان یک رسانه یک رای گیری کنید که مردم دوست دارند که اینها بیایند یا نه. وقتی کسی به استادیوم نمی آید نگویید امکانات خوب نیست. بگویید چرا مردم به ورزشگاه نمی آیند؟ من وظیفه ام را انجام می دهم.»

رئیس ورزش دانشگاه آزاد ادامه داد :« اگر شرایط فراهم باشدمن می آیم؛ در غیر این صورت حضور پیدا نمی کنم. من ۱۱ سال بازی کردم حتی یک کارت زرد نگرفتم. »

او تاکید کرد اگر روحانی رئیس جمهوری به من بگوید و بخواهد که در انتخابات شرکت کنم این کار را انجام می دهم و راغب به این کار هستم.

مدافع سابق تیم ملی در ادامه به سراغ بحث فساد در فوتبال رفت :« چرا كميسيون اصل نود پرونده فساد در فوتبال را اعلام نمي كند؟ نام متخلفان را از گزارش حذف كرده اند و يك گزارش خنثي قرار است در مجلس خوانده شود.»او ادامه داد:«چرا سازمان ليگ از حق باشگاهها، ٦٠ ميليارد تومان تخفيف مي دهد به اسپانسر؟ ٦٠ ميليارد مگر رقم كمي است؟ سال گذشته هم گفتم مبلغ اسپانسري١٦٢ ميلياردي سازمان ليگ دروغ است و رقمي واهي است.»
دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد !

Notify of
avatar
wpDiscuz