امیر عابدینی : اینها روی موج برانکو خوابیده اند

پرسپولیس اف سی : امیر عابدینی که بیشتر روزها مصاحبه می‌کند و غالب حرف‌هایش اعتراض‌هایی است به مدیران استقلال و پرسپولیس در تازه‌ترین گفته‌هایش انگشت اتهام را به سوی عضو هیات مدیره پرسپولیس می‌برد.

وی در قسمتی از مصاحبه اخیرش درباره صحبت‌های گرشاسبی که گفته بود «برخی می‌خواهند با تحریک افکار عمومی دوباره به پرسپولیس برگردند»، گفت: «آقای گرشاسبی یک استقلالی است. او صد درصد استقلالی است ولی در هیات مدیره پرسپولیس کار می‌کند. اینکه چطور این حرفها را می‌زند نمی‌دانم. من ۱۴ سال پیش مدیرعامل پرسپولیس بودم و بعد از من خیلی‌ها آمدند و رفتند. از آن زمان خیلی‌ها تلاش کردند از زندگی و کار من یک ایراد بگیرند ولی نتوانستند.»
عضو هیات رییسه سازمان لیگ گفت: «من آرزو ندارم که به پرسپولیس برگردم و همان فشارها را تحمل کنم. در این مدت هم هر کسی به پرسپولیس آمد، آرزویی جز موفقیتش نداشتم. مگر همین سال گذشته جز ترغیب و تشویق چیزی از ما دیدند؟ »
عابدینی ادامه داد:» من فقط یک سوال پرسیدم که چرا درآمد ۱۱۰ میلیارد تومانی از سامانه هواداری را شفاف سازی نمی‌کنند. چطور کفاشیان باید درآمدهای فدراسیون فوتبال را شفاف سازی کند ولی شما این کار را نکنید؟ چطور شما می‌گویید درآمدتان ۱۳ میلیارد بوده ولی با یک حساب و کتاب می‌شود فهمید درآمد ۱۱۰ میلیارد بوده است. این حرف را هم من نزدم؛ صدا و سیما زد.»
وی گفت: «ما هر موقع حرف می‌زنیم می‌گویند برای پرسپولیس و وزارت ورزش برنامه داریم. بعدا مشخص می‌شود چه کسی خدمت کرده و چه کسی خیانت.»
عضو مجمع فدراسیون فوتبال گفت: «خدا پدر برانکو ایوانکوویچ را بیامرزد که در پرسپولیس نتیجه گرفت. اینها روی موج برانکو خوابیده‌اند. آقای گرشاسبی! با صراحت بگو نظرت چیست «تا سیه روی شود هر که در او غش باشد».
عابدینی ادامه داد: «۱۴ سال تمام تلاش کردند تا یک نقطه ضعف و یک ایراد از زندگی و کار من بگیرند ولی حتی یک مورد هم پیدا نکردند. من یک ریال هم جابجا نکرده بودم. از سال ۱۳۸۰ که از پرسپولیس رفتم، ۱۵ مدیرعامل عوض شده که ۵ نفر آنها هم به دادگاه و زندان رفتند. چرا تا الان عابدینی را نخواسته اند؛ چون با صداقت کار کردم و هر چه در آوردیم، هزینه کردیم. گرشاسبی دیگر حرف نزند. بعضی آدمها برای همین درست شده‌اند. آنها برای فدراسیون فوتبال توطئه کردند ولی موفق نشدند برای همین حالا اینطور حرف می‌زنند.»
دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد !

avatar
  Subscribe  
Notify of