انصاری در تلاش برای جدایی از پرسپولیس

پرسپولیس اف سی:قرارداد ساسان انصاری و پرسپولیس، یکی از سورپرایزهای بزرگ نقل و انتقالات تابستانی لیگ برتر بود. در روزهایی که هواداران پرسپولیس خودشان را برای استقبال از وحید امیری یا کاوه رضایی آماده می کردند، عکس های ساسان انصاری در حال امضای قرارداد با این باشگاه منتشر شد. پرسپولیسی ها در روزهای آینده، با امیری قرارداد بستند و مهدی طارمی را هم نگه داشتند تا خرید انصاری، بیش از قبل عجیب به نظر برسد.

در حال حاضر طارمی و امیری، زوج مورد علاقه برانکو در خط حمله هستند و پشت سر آن ها علی علیپور برای بازگشت به ترکیب اصلی تلاش می کند. انصاری شانس زیادی برای رقابت با این سه نفر نداشت و حالا دیگر مهاجم پرسپولیس یعنی پریموف اوکراینی هم توانسته به اولویتی بالاتر از او برسد.

پریموف در دو بازی دوستانه اخیر پرسپولیس، دو گل زده و نظر برانکو را جلب کرده است. با درخشش پریموف، انصاری به پنجمین و آخرین گزینه پرسپولیس در خط حمله تبدیل شده و به همین دلیل، دوباره قصد دارد پروژه بازگشت به فولاد را به جریان بیندازد. پرسپولیسی ها هم که مشکل جای خالی بزرگسال برای بازگرداندن رامین رضاییان را دارند، شاید این بار راحت تر از قبل با درخواست انصاری کنار بیایند.
دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of