انصاری: در پرسپولیس شرایط بسیار خوبی دارم|هدف مان چه در خانه و چه در خارج از خانه فقط پیروزی است

پرسپولیس اف سی: ساسان انصاری، هافبک تهاجمی پرسپولیس دیروز دقایقی با ما گپ زد.
خبرهای جدید حاکی از آن است که یکی از گزینه های باشگاه برای جدا شدن از لیست، تو هستی.
این ها همه گمانه زنی است. من در پرسپولیس شرایط بسیار خوبی دارم و با تمام قدرت و تمرکز کامل در تمرینات و بازی های دوستانه حاضر هستم. اتفاقاً سرمربی هم کاملاً از من رضایت دارد و همه این حرف ها شایعه است. من بازیکن پرسپولیس هستم و دلیلی ندارد وقتی از شرایطم راضی ام و برای خود هدف گذاری کرده ام، به تیمی دیگر بروم.

در بازی با پرسپولیس قائمشهر، حریف را گلباران کردید!
تیم شمالی دوندگی خوبی داشت اما به هر حال این طبیعی بود که ما حریف را با نتیجه ای خوب شکست دهیم. من هم گل زدم و همیشه گلزنی برای پرسپولیس حس بسیار خوبی به بازیکن می دهد حتی اگر در بازی دوستانه باشد.

آماده بازی با تراکتور هستید؟
بله، ما تمرینات بسیار خوبی داشتیم و بازی های تدارکاتی خوبی را برگزار کرده ایم و از هر نظر آماده ایم. البته تراکتور تیم خوبی است و رویارویی با این تیم در تبریز کار آسانی نیست، با این وجود ما هم پرسپولیس هستیم و هدف مان چه در خانه و چه در خارج از خانه فقط پیروزی است.

بعد از این بازی هم که دربی را دارید!
تیم ما به لحاظ روحی، روانی و فنی در شرایط خوبی قرار دارد اما فعلاً کو تا دربی! الان همه حواس و تمرکز ما روی دیدار با تراکتور است.

درخصوص دیدار تیم ملی کشورمان با قطر چه نظری داری؟
تیم ملی ما با کی روش در بهترین وضعیت روحی و آمادگی قرار دارد. از اردوی ایتالیا بازگشته و همه در اوج آمادگی هستند. شک نکنید با ۳ گل اختلاف، قطر را می بریم.رضا براری هستم مدیر فنی سایت و انجمن; عاشق کامپیوتر و سیستم های وایرلس , مدیر عامل شرکت سرور طلائی و در نهایت یه پرسپولیسی در خدمت هوادارای عزیز ?


دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of