انعقاد قرارداد خرید اتوبوس ویژه سرخپوشان در جریان بازدید از خط تولید

پرسپولیس اف سی:رئیس هیأت مدیره و سرپرست باشگاه پرسپولیس امروز همراه با جمعی از معاونان و مدیران باشگاه در جریان بازدید از خط تولید اتوبوس‌های اسکانیا در ایران، قرارداد خرید اتوبوسی ویژه را با شرکت عقاب افشان به امضاء رساندند.
جعفر کاشانی، علی اکبر طاهری، محمد ترکاشوند و پندار خمارلو امروز سه‌شنبه به منظور بازدید از خط تولید اتوبوس‌های اسکانیا در ایران و عقد قرارداد خرید یک دستگاه اتوبوس ویژه، سفر یک روزه‌ای را به استان سمنان داشتند.

در جریان این سفر مسوولان باشگاه پرسپولیس علاوه بر بازدید از شرکت و خط تولید اتوبوس که با همراهی عبدا… اکبری راد مدیر عامل شرکت انجام شد، قرارداد خرید یک اتوبوس دو محور (مارال) منعقد گردید.

طراحی داخلی این اتوبوس به صورت VVIP با امکانات رفاهی لازم خواهد بود. همچنین طراحی بیرونی و داخلی اتوبوس مختص پرسپولیس به انجام رسیده است و با انعقاد قرارداد در مرحله تولید قرار می‌گیرد. زمان تحویل اتوبوس نیز اواخر پائیز جاری اعلام شده است. همچنین در جریان بازدید از این کارخانه و مشاهده مراحل تولید اتوبوس‌های شهری و بین شهری این شرکت با استقبال کارکنان روبرو شدند که از تولید اتوبوسی برای تیم فوتبال پرسپولیس، همچنین قرار داشتن تیم در صدر جدول و شرایط خوب آن ابراز خوشحالی می‌کردند. آنها با مسوولان باشگاه عکسی هم به یادگار گرفتند.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *