اولین بازی پرسپولیس در لیگ قهرمانان در تهران

تیم فوتبال پرسپولیس در چهارمین دیدار خود در چارچوب دیدارهای مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا 2017 اولین بازی خانگی خود را انجام خواهد داد و به منظور بازپس‌گیری جایگاه خود در جدول مسابقات، میزبان الریان خواهد بود.

پرسپولیس اف سی: به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان روز دوشنبه 21 فروردین چهارمین مسابقه خود در لیگ قهرمانان آسیا را با میزبانی از الریان قطر برگزار می‌کنند.

این دیدار در حالی برگزار می‌شود که شاگردان برانکو ایوانکوویچ در سه بازی دور رفت امکان بازی در تهران را پیدا نکردند و هواداران بالاخره این هفته امکان تماشای پرسپولیس آسیایی را از نزدیک پیدا خواهند کرد.

پرسپولیس در سه بازی قبلی خود با کسب یک تساوی، یک برد و یک شکست، جایگاه سوم جدول را به خود اختصاص داده است. برانکو ایوانکوویچ با توجه به ارزیابی دوره‌های قبلی رقابت‌ها بر این باور است که تیم‌ها با کسب 9 امتیاز از گروه خود صعود می‌کنند هر چند ضمن ابراز امیدواری نسبت به کسب دو پیروزی خانگی با حمایت هواداران با کسب امتیاز در بازی با الهلال به بیش از این می‌اندیشد.

پرسپولیس در آخرین بازی دور رفت مرحله گروهی رقابت‌ها در حالی برابر الریان ناکام ماند که سرخپوشان گل اول این مسابقه را به ثمر رساندند و ایوانکوویچ نسبت به تائید عملکرد داوری بر ادامه روند این مسابقه اعتراض داشت.

سرخپوشان در حالی برای این مسابقه حاضر می‌شوند که در پنج بازی پایانی خود در لیگ برتر به چهار پیروزی و یک شکست دست پیدا کرده‌اند و الریان دو برد، دو شکست و یک تساوی در پنج دیدار پایانی خود در قطر داشته است. سرخپوشان ایران، الهلال و الوحده هر سه آخرین مسابقات خود در لیگ‌های داخلی را قبل از رقابت‌های این هفته با پیروزی پشت سر گذاشتند اما الریان که هفته گذشته در مصاف با السد با نتیجه 4 بر یک مغلوب شده بود، روز پنجشنبه 17 فروردین در بازی خانگی برابر العربی نهم جدولی، به تساوی یک بر یک دست یافت. در این بازی که تاباتا حضور نداشت سباستین سوریا تک گل الریان را به ثمر رساند، در حالی که لادروپ تیم خود را از دقیقه 33 بازی 10 نفره در اختیار داشت.

الریان در حال حاضر با اختلاف 10 امتیاز نسبت به تیم دوم جدول با 48 امتیاز از 25 بازی و در هفته ماقبل پایانی لیگ ستارگان قطر در مکان سوم قرار گرفته است. نزدیک‌ترین رقیب این تیم الجیش با سه امتیاز کمتر و اختلاف 17 در تفاضل گل، در عمل شانسی برای تصاحب جایگاه آنها نخواهد داشت.

گفتنی است؛ در حال حاضر تیم‌های؛ الریان، الهلال، پرسپولیس و الوحده به ترتیب با 6، 5، 4 و یک امتیاز در گروه چهارم لیگ قهرمانان با یکدیگر رقابت می‌کنند و الهلال و الوحده هم از ساعت 20:30 دقیقه روز دوشنبه در ریاض به مصاف یکدیگر خواهند رفت.
دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of