اولین تمرین پرسپولیس برای آخرین بازی لیگ در درفشی‌فر برگزار شد

پرسپولیس اف سی: نخستین تمرین پرسپولیس برای آخرین بازی فصل، صبح امروز در حضور هواداران انجام شد و محسن بنگر نیز تمرینات را به طور کامل دنبال می‌کند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، تیم فوتبال پرسپولیس اولین تمرین خود پس از بازی با گسترش فولاد تبریز را امروز در ورزشگاه درفشی‌فر برگزار کرد.

برای این تمرین، بیش از 50 هوادار خود را به این مجموعه ورزشی رساندند تا به تشویق پرسپولیس، اعضای کادر فنی و بازیکنان بپردازند.

بازیکنان از ساعت 11 برای تمرین در زمین چمن حاضر شدند و برانکو حدود 10 دقیقه با آنها صحبت کرد. قدردانی از بازیکنان به خاطر تلاش و موفقیتی که در تبریز داشتند و تاکید و هشدار ویژه او درباره بازی بعد و سطح توانایی حریف در آخرین بازی از امور مورد اشاره سرمربی بود.

پس از آن، بازیکنان در اختیار مارکو استیلینوویچ قرار گرفتند تا برنامه تمرینی را آغاز کنند.

بخش اولین تمرین برای بازیکنان اصلی و ذخیره مشترک بود و دروازه‌بان‌ها هم تمرینات ویژه خود را مثل همیشه زیر نظر ایگور پانادیچ انجام دادند. بعد از بخش اول تمرین، بازیکنان اصلی تمرین پرفشارتری را زیر نظر بدنساز ادامه دادند ولی بازیکنان ذخیره به کریم باقری سپرده شدند.

در تمرین امروز هیچ بازیکنی غایب نبود. میلاد کمندانی البته برنامه‌ای اختصاصی را دنبال می‌کند. محسن بنگر و مهرداد کفشگری هم به جریان تمرینات برگشته‌اند. کادر پزشکی پیش از شروع تمرین به بنگر و کادر فنی اعلام کرد، وی می‌تواند تمام مراحل تمرینات را به طور کامل و بدون مشکل انجام دهد و مدافع با تجربه سرخپوشان تمرکز خود را روی آمادگی هر چه بیشتر جهت انجام آخرین بازی گذاشته است.
دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد !

avatar
  Subscribe  
Notify of