اولین گل ملی ام را به پدر، مادر و همسرم تقدیم می کنم

پرسپولیس اف سی: کمال کامیابی نیا درباره پیروزی تیم ملی برابر گوام و بازی بر روی چمن مصنوعی اظهار کرد: “خدا را شکر می کنم که توانستیم سه امتیاز بازی با گوام را بگیریم. انصافا بازی بر روی چمن مصنوعی کار سختی است. اکنون که بازی تمام شده قسمتهای مختلف پایم تاول زده چون به غیر از سه جلسه تمرین بر روی این چمن، تجربه دیگری نداشتیم. ضمن اینکه با توجه به اختلاف ساعتی و سفر طولانی مان زمان خوابمان کمی به هم خورده بود اما با تدابیر کادر فنی توانستیم بر این موضوع چیره شویم و به آنچه می خواستیم رسیدیم.”

به گزارش سایت رسمی فدارسیون فوتبال ایران؛ وی درباره نخستین گل ملی اش هم گفت: “باید خدا را به خاطر این گل شکر کنم و بعد از آن می خواهم این گل را به پدر، مادر و همسرم تقدیم کنم که در این مدت خیلی برای من زحمت کشیدند. از طرفی دیگر امیدوارم که توانسته باشم جواب اعتماد کادر فنی را داده باشم و برای تیم ملی مفید بوده باشم.”

کامیابی نیا درباره دعوتش به تیم ملی هم اظهار کرد: “در این دو سال خیلی تلاش کردم تا بتوانم به تیم ملی بیایم و خوشحالم که کادر فنی بازیهایم را دید و من را به تیم ملی دعوت کرد. در پست هافبک دفاعی خیلی سخت است که بازیکنی دیده شود اما امسال با نکاتی که برانکو به من آموزش داد توانستم بازیهای خوبی برای پرسپولیس انجام بدهم و توسط سرمربی تیم ملی به اردوی این تیم دعوت شدم.”
دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد !

Notify of
avatar
wpDiscuz