بازیکنان توجیه شدند دیدار‌های آینده خانگی چقدر اهمیت دارد

مربی تیم فوتبال پرسپولیس تأکید کرد، سرخپوشان می‌خواهند هرچه زودتر به صدر جدول رده‌بندی لیگ برتر برسند.به گزارش پرسپولیس اف سی و به نقل از تسنیم ، مصطفی قنبرپور در خصوص اردوی شش روزه پرسپولیس در کیش اظهار داشت: برگزاری چنین اردویی با توجه به شرایط آب‌و‌هوایی خوبی که جزیره کیش داشت برای تیم لازم بود و بازیکنان باغیرت و باتعصب پرسپولیس در این اردو صبح و عصر تمرینات پرفشاری را پشت سر گذاشتند.

وی ادامه داد: در این اردو سعی کردیم روی نقاط قوت‌مان کار کنیم و در بخش گلزنی کارهای ترکیبی هم تمرینات خوب و مفیدی را برای مهاجمان و هافبک‌ها در نظر گرفتیم. نهایت استفاده را از این اردو بردیم و با توجه به تأخیری که در بازگشت تیم به وجود آمد روز سه‌شنبه را به بازیکنان استراحت دادیم و آنها از روز چهارشنبه سرحال و قبراق تمرینات خود را ادامه دادند.

مربی پرسپولیس در واکنش به حواشی که در خصوص تفریح بازیکنان پرسپولیس در اردوی کیش به وجود آمد، یادآور شد: من تیم‌های اروپایی را مثال نمی‌زنم و اشاره می‌کنم به تیم‌های داخلی خودمان که وقتی به اردوی خارج از شهر و کشور می‌روند سعی می‌کنند در بین تمرینات سخت و فشرده ریکاوری روحی و ذهنی هم برای بازیکنان در نظر بگیرند. در این اردو هم به صلاح برانکو بازیکنان روز جمعه را در اختیار خود بودند تا به گشت‌وگذار در بازار و یا تفریح در کشتی بپردازند. حواشی که در مورد آن صحبت کردید همیشه اطراف تیم بزرگی مثل پرسپولیس وجود دارد و تازگی ندارد، اما خوشبختانه هواداران فهیم ما به خوبی درک می‌کنند در اردوهای اینچنینی همیشه زمانی هم برای ریکاوری ذهنی و روحی باید در نظر گرفت.

قنبرپور با اشاره به دیدارهایی که پرسپولیس در لیگ پیش‌رو دارد، تصریح کرد: بازیکنان بعد از یک روز استراحت از روز چهارشنبه با آمادگی بالا در تمرینات شرکت کردند تا برای دیدار با گسترش فولاد به شکلی عمل کنیم که به خواسته خود که همانا کسب سه امتیاز است، برسیم. متأسفانه بعد از حذف ناعادلانه و ناباورانه‌مان از جام حذفی که برای قهرمانی در این جام هم‌قسم شده بودیم از این پس تمام هدف‌مان این است؛ در لیگ هر چه زودتر به صدر جدول برسیم. برانکو به اضافه بزرگ‌ترهای تیم نظیر رضا نورمحمدی و محسن بنگر با صحبت‌هایی که با بازیکنان داشته‌اند آنها را به خوبی توجیه کرده‌اند که دیدار‌های آینده خانگی تیم چقدر اهمیت دارد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا برانکو موفق شده روح قهرمانی را در تیمش تقویت کند، افزود: بله در تمرینات همیشه اعضای کادرفنی و شخص برانکو با بازیکنان صحبت می‌کنند و انصافاً هم بازیکنان با غیرت پرسپولیس با تمام وجودشان در تمرینات و بازی‌ها حاضر می‌شوند تا فعل خواستن را صرف کنند. ان‌شاءالله در ادامه رقابت‌ها با یک استارت خوب هر چه زودتر به صدر جدول خواهیم رسید. باور کنید به قدری تمرینات در کیش سنگین و پرفشار بود که بازیکنان در پایان اردوی کیش چشم‌های‌شان گود افتاده بود. این نشان می‌دهد آنها با تمام وجودشان خود را آماده می‌کنند تا خواسته‌های کادرفنی و هواداران را برآورده سازند.

قنبرپور در واکنش به این پرسش که حضورش در کنار برانکو چقدر به معلومات مربیگری وی افزوده است؟، گفت: همه مربیان بزرگ دنیا در هر سطحی که باشند سعی می‌کنند تا روزی که در این شغل هستند بر معلومات خود نه تنها در زمینه فنی، بلکه همه مسائل، اضافه کنند. قطعاً من هم با وجود ۱۸ سال سابقه مربیگری همچنان به دنبال اضافه کردن دانش مربیگری خود بوده و خواهم بود. در پرسپولیس هم همه سعی می‌کنیم در تمام زمینه‌ها و حتی موارد اخلاقی هم از بودن در کنار هم استفاده کنیم.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *