باشگاه پرسپولیس میلاد حضرت امام حسین(ع) وحضرت ابوالفضل(ع) را تبریک گفت

باشگاه فرهنگی و ورزشی پرسپولیس با صدور پیامی ضمن گرامیداشت روز پاسدار و جانباز، سالروز میلاد فرخنده و با سعادت حضرت سید الشهدا(ع) و حضرت ابوالفضل عباس(ع) و روز خلیج فارس را تبریک گفت.

پرسپولیس اف سی: به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس در این پیام آمده است؛ این روز ها در فرخنده ترین ایام به سر می بریم. امروز میلاد انسان کامل و گوهر ارزشمندی را جشن می گیریم که دنیای امروز خود را پس از گذر صد ها سال از ورودش به این کره خاکی بدون نام ، یاد او و آن چه که به ما و همه پیروان آزادی و آزاد منشی آموخت، نمی توانیم تصور کنیم. به راستی چه می شود که 14 قرن پیش از این کودکی متولد می شود که راه و رسم و تعالیمش در طول تاریخ دنیایی را دگرگون می سازد و معادلات سیاسی، فرهنگی، تاریخی و اجتماعی را آنگونه که می خواهد ترسیم می کند. کودکی که تعالیم الهی را در محضر پدر بزرگی چون حضرت رسول اکرم(ص) ، پدری چونان حضرت علی(ع) ومادری مانند حضرت فاطمه زهرا(س) می آموزد. به راستی که اندیشه ای ژرف لازم است تا شاید تنها بخش کوچکی از عظمت، حکمت و قدرت الهی که در این رویداد وجود دارد ، درک شود. امروز همچنین میلاد اسوه فداکاری، وفاداری و معرفت را جشن می گیریم. میلاد برادری که خود سر سلسله جریانی تاریخی از وفاداری اندیشمندانه شد. اندیشه ای که در آن نه فدا کردن دست و س و جان را برای حق وحقیقت و آزادی از  هر آنچه که شان انسانی را خوار می سازد آسان می گرداند .
باشگاه پرسپولیس ایام باشکوه میلاد با سعادت حضرت امام حسین(ع) و حضرت ابوالفضل عباس را به مسلمانان و آزادیخواهان جهان و به ویژه ملت شریف ایران وهواداران پرسپولیس تهنیت می گوید و به طبع آن روزهای پاسدار و جانباز را به تمامی سلحشوران این آب وخاک که برای پاسداری وحفاظت از دین ، این سرزمین ومردمانش و تاریخ پر حماسه اش ، سر از پا نشناخته ونمی شناسند و همواره آماده جانبازی هستند، تبریک می گوید. همچنین روز و نام خلیج همیشه فارس را گرامی می داریم.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *