باقری 20 ساله یا 42 ساله؟/آقا کریم، آماده ترین بازیکن تمرین ” پرسپولیس “

کریم باقری امروز پا به پای سایر بازیکنان پرسپولیس تمرین کرد و نکته اینکه در تیم فیکس ها و کنار کمال کامیابی نیا قرار گرفت و یک گل زیبا هم به ثمر رساند!

پرسپولیس اف سی: در تمرین امروز پرسپولیس، جدا از بازیکن جوان تستی که گویا از سوی مصطفی قنبرپور به تمرین آمده بود، از یک بازیکن جدید هم رونمایی شد. نامش کریم باقری بود و 42 ساله. آقا کریم که همین یکی دو روز قبل به عنوان بهترین هافبک دفاعی پس از انقلاب فوتبال ایران انتخاب شد، دوباره شورت ورزشی و استوک های آدیداس قدیمی اش را پوشید و در ترکیب تیم فیکس های پرسپولیس و کنار کمال کامیابی نیا ایستاد و حدود 40 دقیقه بازی کرد.
برانکو در بازی دستگرمی، خط دفاع تیم اصلی اش را مقابل هافبک ها و مهاجمان فیکس حود قرار داد تا بازیکنانش را اینگونه محک بزند. سوشا مکانی، رامین رضاییان، محسن بنگر، رضا نورمحمدی و محمد انصاری مقابل تیم حریف که خط هافبکش را کریم باقری، کمال کامیابی نیا، فرشاد احمدزاده و محسن مسلمان تشکیل می دادند و البته مهدی طارمی و جری بنگستون هم در خط حمله اش به میدان می رفتند قرار گرفتند و بازی را 2- صفر واگذار کردند.

برانکو در غیاب احمد نوراللهی مصدوم از کریم باقری در ترکیب تیم فیکس ها استفاده کرد. تیمی که البته باید به خط دفاعی اصلی پرسپولیس فشار می آورد و گل می زد. فرشاد احمدزاده یکی از گل های را به ثمر رساند و دومین گل را هم کسی نزد جز کریم باقری. آقا کریم روی نفوذ مهدی طارمی و پاس به عقب او، در هجده قدم به توپ رسید و با پای راست و ضربه ای دقیق توپ را به گل دوم تیمش تبدیل کرد.

باقری که در این تمرین سرحالتر از بقیه بود نشان داد که حتی همین حالا می تواند در لیگ برتر بازی کند و بازیکنی مثمرثمر باشد. شاید اگر کسی باقری را نمی شناخت، باور نمی کرد که او متولد 1352 شمسی است و 42 سال دارد. او یک نعمت است، حتی اگر بازی نکند و فقط کنار تیم باشد. مردی که طراوت را به تمرین پرسپولیس برگردانده و برای جوان ها خط و نشان کشیده است.
دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of