با این هواداران هیچ کس نمی‌تواند ما را متوقف کند/ داوران شرم کنند

پرسپولیس اف سی: سرمربی تیم پرسپولیس گفت: متاسفانه نتوانستیم به هدف‌مان برسیم و متاسفانه باز هم و باز هم با داوری مشکل داشتیم.

 برانکو ایوانکوویچ پس از بازی پرسپولیس مقابل ذوب آهن و حذف سرخپوشان از جام حذفی اظهار داشت: قبل از هر چیزی مایلم به بازیکنان بابت بازی قهرمانانه تبریک بگویم. آنها تمام انرژی خود را در زمین گذاشتند. جنگیدند و همه توانشان را گذاشتند. ما باید می‌بردیم چون 4 شانس گل داشتیم. در 90 دقیقه ما باید برنده می‌شدیم.

وی افزود: انتظار می‌رفت که انرژی تیم ما در وقت اضافه افت کند چون 100 دقیقه با 10 نفر بازی کردیم. متاسفانه نتوانستیم به هدف‌مان برسیم و متاسفانه باز هم و باز هم با داوری مشکل داشتیم. دوباره علیه ما تصمیم گرفته شد و آنچه می‌توانم خیلی محترمانه بگویم این است که داوران باید شرم کنند.

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه تصاویر تلویزیونی نشان داد خطای هند اتفاق نیفتاده و توپ به سینه ایمان صادقی خورد، خاطرنشان کرد: درباره این اتفاق دو روز صحبت می‌شود و مطلب نوشته می‌شود اما همه فراموش می‌کنند پرسپولیس حذف شد. من احتمالا دوباره جریمه می‌شوم چون جرات کردم شکایت کنم. اینجور داوری دوستداران فوتبال را از این ورزش جدا خواهد کرد. هواداران فوتبال خواهان داوری عادلانه هستند. بازی منصفانه، قهرمانانه و جوانمردانه می‌خواهند. روابط محترمانه می‌خواهند و آن تیمی که تواناتر است باید ببرد. امسال تجارب سختی را سپری کردم و به همین دلیل مایوس و ناراحتم. من هر روز با بازیکنان صحبت می‌کنم و هر روز با آنها هستم و می‌دانم چقدر برای آنها بازی خوب و نتیجه خوب اهمیت دارد. طبیعی است که آنها هم از بازی جوانمردانه و احترام متقابل مایوس شده‌اند و همه کارهایی که انجام می‌دهیم نقش بر آب شد. ما به بچه‌ها یک چیزی یاد می‌دهیم ولی آنها در زمین چیز دیگری می‌بینند.

وی در ادامه گفت: بازی تحت تاثیر اشتباه داوری بود. طبیعی است در این شرایط بازیکنان خسته می‌شوند و وقتی حمله می‌کنند تمرکز ندارند کار را تمام کنند.

برانکو درباره ناراحتی هواداران از اشتباهات داوری بیان داشت: من از هواداران خیلی تشکر می‌کنم. آنها در کل بازی ما را تشویق کردند. واقعا می‌خواستند ما نتیجه بگیریم. خواست من هم همین بود. جنگندگی بچه‌های ما را آنها خوب شناخته‌اند و همین برای بازیکنان ما یک جایزه بزرگ است. من امیدوارم در بازی‌های بعدی به خودمان بیاییم و در مسابقات آینده بتوانیم در همین سطح بازی کنیم. گل را به خاطر یک اشتباه جزیی دریافت کردیم اما باید درک کنیم که مرتضی قدیمی پور در اولین بازی بود که در این سطح به میدان رفت. من او را درک می‌کنم و گلایه‌ای ندارم. مهم این است تیم شکل بگیرد و کارمان را ادامه بدهیم.

ایوانکوویچ در پایان گفت: فقط می‌توانم بگویم با این هواداران هیچ کس نمی‌تواند ما را متوقف کند و راهمان را ادامه خواهیم داد
دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of