با تمام وجودم برای پرسپولیس بازی میکنم

پرسپولیس اف سی: محسن مسلمان پس از یک دوره سکو نشینی و نیمکت نشینی در مهم ترین بازی فصل ، فیکس شد و نمایش درخشانی داشت.

محسن مسلمان در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم و پرسپولیس حاکم مطلق زمین بود. در دو نیمه بازی کاملا در دست ما بود اما در 10 دقیقه ابتدایی بازی این استقلالی‌ها بودند که کمی بهتر از ما بازی کردند. در کل فکر می‌کنم اگر مهدی رحمتی نبود ما با اختلاف سه گل استقلال را به راحتی شکست می‌دادیم. او ستاره بی چون و چرای استقلالی‌ها بود.

وی در ادامه درباره حضورش در میدان و عملکردش هم گفت: من از ابتدای فصل دیر به جمع پرسپولیسی‌ها اضافه شدم اما بعد از مدتی شرایطم خوب شد و آماده حضور در میدان بودم. البته باید این را هم بگویم همیشه به نظر مربی احترام می‌گذارم. اگر تا به امروز هم از ابتدا برای تیمم بازی نمی‌کردم یا در بعضی بازی‌ها حضور نداشتم به خاطر نظر مربی بوده و هیچ اعتراضی به این نظر ندارم. هر وقت من را به بازی بگیرند با تمام وجودم برای تیمم بازی می‌کنم و هر زمان که بازی نکنم هیچ اعتراضی به آن ندارم.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس درباره دیدار پرسپولیس مقابل ذوب آهن در جام حذفی و نبود دو بازیکن این تیم نیز گفت: پرسپولیس آنقدر بزرگ است که متکی به یک بازیکن نباشد. درست است که ما دو بازیکن خود را به دلیل محرومیت در اختیار نداریم اما مطمئنا بازیکنان جایگزین می‌توانند جای آن‌ها را پر کنند زیرا ما یک تیم هستیم.

او ادامه داد: ما بازی بسیار سختی در اصفهان پیش‌رو داریم اما با توجه به پتانسیلی که ما داریم، می‌توانیم نتیجه خوبی در تیم بگیریم. این بازی یک فینال برای ما حساب می‌شود زیرا در صورت شکست ذوب آهن به راحتی می‌توانیم به فینال مسابقه‌ها برسیم. زیرا بعد از شکست ذوب آهن باید در مرحله نیمه نهایی در تهران بازی کنیم و همین موضوع کار ما را راحت‌تر می‌کند بنابراین بازی ذوب‌آهن برای ما بازی بزرگی محسوب می‌شود و باید حتما ذوب آهن را شکست بدهیم.

مسلمان در ادامه اضافه کرد: در حال حاضر 4 هفته تا انتهای نیم فصل باقی مانده است و می‌توانیم با پیروزی در دیدارهای باقی مانده خودمان را از انتهای جدول بالا بکشیم. با توجه به اینکه تیم‌های بالایی ما با هم بازی می‌کنند مطمئنا امتیاز از دست می‌دهند و این فرصت برای ما به وجود می‌آید که از انتهای جدول بالا بیاییم و بالانشین جدول باشیم. ان‌شاءالله در نیم فصل دوم هم با تلاش همه بازیکنان‌مان بازی‌های خوبمان را ادامه می‌دهیم و در انتهای فصل به قهرمانی می‌رسیم.

وی در پایان درباره اینکه آیا امید دارد به تیم ملی دعوت شود یا خیر گفت: به این موضوع زیاد فکر نمی‌کنم. اگر به تیم ملی دعوت شدم با تمام وجودم در خدمت تیم ملی خواهم بود و اگر دعوت نشوم نظری در این باره ندارم.
دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of