برانکو:باشگاه در مورد رضاییان تصمیم میگیرد

پرسپولیس اف سی:سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید رامین رضاییان بازیکن این باشگاه است و باشگاه باید در مورد او تصمیم‌گیری کند.

برانکو ایوانکوویچ پس از حضور در باشگاه پرسپولیس درباره جلسه‌اش با علی‌اکبر طاهری اظهار کرد: امروز به باشگاه آمدم تا پس از سه چهار روز آقای طاهری را ببینم. با هم ناهار خوردیم و درباره مسائل مختلف از جمله فوتبال صحبت کردیم.

او درباره آخرین وضعیت رامین رضاییان هم گفت:‌ تا آنجا که من اطلاع به دست آوردم کمیته انضباطی رای به این داده که رامین رضاییان بازیکن باشگاه پرسپولیس است بنابراین باشگاه درباره او تصمیم‌گیری خواهد کرد.

وی درباره اینکه باید در این شرایط رضاییان را پرسپولیسی دانست گفت: چیزی که می خواهید از من بشنوید را از من نپرسید. من جواب این سوال را کامل داده ام و بهتر است به سوال های دیگر پاسخ دهم.

سرمربی پرسپولیس درباره ساسان انصاری و شایعه جدایی این بازیکن بیان داشت: او از فولاد آمده و کجا می خواهد برود که می گویید.

وی درباره بازی های تدارکاتی آتی پرسپولیس خاطرنشان کرد: دو بازی دوستانه مقابل سایپا و پرسپولیس قائمشهر انجام خواهیم داد.

سرمربی پرسپولیس درباره بازی با تبریز و محل مسابقه اذعان داشت: شما بهتر می دانید که محل این بازی کجا خواهد بود.

برانکو در پاسخ به اصرار خبرنگاران مبنی بر اینکه آیا اجازه می‌دهید رامین به تیم ملحق شود و چه زمانی به تمرین می آید گفت: من کاملا واضح در این باره صحبت کردم. من 26 بازیکن دارم و نمی‌توانم تضمین بدهم هر 26 بازیکن بازی کند. همه برای بازی در ترکیب اصلی با هم رقابت می کنند و هر کسی که لازم باشد با نظر من در تیم بازی خواهد کرد. درباره رضائیان هم او بازیکن باشگاه پرسپولیس است و باشگاه درباره او تصمیم‌گیری می‌کند.
دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد !

avatar
  Subscribe  
Notify of