برانکو:دلیل محرومیت بنگر رادرک نکردم|جای مسلمان وعالیشاه درتیم ملی است

پرسپولیس اف سی : سرمربی پرسپولیس گفت: هواداران و بازیکنان ما استحقاق IMG 20160315 124922 413بهترین نتایج را دارند. 

برانکو ایوانکوویچ در حاشیه تمرین امروز پرسپولیس درباره تمدید قراردادش با این تیم اظهار داشت: از هواداران تشکر می کنم که از این اتفاق خوشحال شدند. هواداران و بازیکنان ما استحقاق بهترین نتایج را دارند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا حقیقت دارد او شرط کرده در صورت ماندن رامین رضائیان، مهدی طارمی و کمال کامیابی نیا قراردادش را تمدید می کند، توضیح داد: خیر اصلا این طور نیست. من هیچ شرطی در این رابطه برای ماندن در پرسپولیس نداشتم.

برانکو درباره مصدومان تیمش خاطرنشان کرد: کمندانی تمریناتش را آغاز کرده است. خالقی فر مصدوم است و بن سون هم کمی از ناحیه زانو دچار آسیب دیدگی شده است. ملی پوشان مان هم در تمرینات تیم ملی حضور دارند.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به سوال خبرنگار کاپ درباره دعوت هفت بازیکن سرخپوشان به تیم ملی اذعان داشت: مسلمان در این مدت بسیار خوب کار کرده و می توانست او به تیم ملی دعوت شود. محسن می تواند در تیم ملی فیکس بازی کند. امید عالیشاه هم می توانست جزو نفرات دعوت شده باشد. خوشحالم که هفت بازیکن در تیم ملی داریم اما این بازیکنان باید بدانند که وظایف شان سنگین تر شده است. نباید فقط اسم شان ملی پوش باشد و باید در تمرینات هم بهتر از بقیه کار کنند.

وی درباره محرومیت بنگر افزود: نمی دانم چرا بنگر محروم شده است. معمولا در این گونه مواقع با جریمه نقدی موضوع را حل می کنیم. هنوز نتوانستم درک کنم که چرا این محرومیت شامل حال ما شده است.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ دیگر سوال خبرنگار کاپ درباره عذرخواهی مسلمان و احمدزاده از خوشحالی بعد از برد مقابل صبا گفت: این دو بازیکن جوان هستند و طبیعی است که خوشحالی کنند اما باز هم جای تشکر و قدردانی دارد که از علی دایی عذرخواهی کردند. از طرفی باید خوشحال باشیم که علی دایی در حال آموزش دادن به جوانان ایران است. دایی می توانست در فیفا حضور داشته باشد و در جاهای بسیار معتبر صاحب نظر باشد اما ترجیح داد در ایران بماند و به جوانان کمک کند.

وی در پاسخ به این سوال که با چند نفر به عمان خواهد رفت بیان داشت: جمعه تمرینات ما تمام می شود. چهار فروردین دوباره جمع می شویم و پنجم به سمت عمان حرکت می کنیم. قرار است آنجا یک بازی دوستانه هم انجام دهیم. هنوز مشخص نشد با کدام تیم رقابت می کنیم اما احتمالا قهرمان لیگ عمان به مصاف ما خواهد آمد. این بازی احتمال 8 فروردین به انجام می رسد. در نظر داریم با 20 بازیکن به عمان برویم اما باز هم تا اعلام لیست نهایی تیم ملی باید صبر کنیم شاید نفراتی دوباره به ما اضافه شوند.

برانکو در پایان درباره علت دور زمین دویدن علیپور و زودرفتن عالیشاه گفت: علیپور به خاطر اینکه یک کار بانکی داشت کمی دیر به تمرین آمد و دور زمین دوید. عالیشاه هم به شدت سرما خورده بود و به او گفتیم به خانه برود و استراحت کند.رضا براری هستم مدیر فنی سایت و انجمن; عاشق کامپیوتر و سیستم های وایرلس , مدیر عامل شرکت سرور طلائی و در نهایت یه پرسپولیسی در خدمت هوادارای عزیز ?


دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد !

avatar
  Subscribe  
Notify of