برانکو: از تمام بازیکنانم راضی هستم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازیکنان خوب تمرین می‌کنند و مهم این است که همه در سلامت کامل هستند.

به گزارش پرسپولیس اف سی و به نقل از  سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس که هر از چند گاهی برای تقدیر و تشکر از مدیریت، معاونان و پرسنل، در محل باشگاه حاضر می‌شود و با کارمندان باشگاه خوش و بش می‌کند، امروز نیز به باشگاه آمد و در جمع اصحاب رسانه گفت: پرسپولیس باشگاه من است و خیلی وقت بود که به اینجا نیامده بودم. به باشگاه آمدم تا مدیرعامل و کارمندان باشگاه را ببینم.

وی در خصوص وضعیت تیم افزود: بازیکنان خوب تمرین می‌کنند و مهم این است که همه در سلامت کامل هستند. البته محمد انصاری کمی دچار ضرب‌دیدگی شده و امید عالیشاه هم سرما خورده اما این مشکلات تا یکی دو روز آینده حل خواهد شد. در حال حاضر مصدوم جدی نداریم و همه به طور کامل در تمرینات شرکت می‌کنند.

ایوانکوویچ در ادامه تصریح کرد: همیشه نمی‌شود بازی طلایی را به نمایش گذاشت. به هر حال فوتبال بالا و پایین دارد. واقعیت این است که تعطیلات این‌چنینی برای فوتبال خوب نیست و بازیکنان را از شرایط مسابقه دور می‌کند. بنابراین این واقعا خوب نیست مخصوصا برای ما که هشت بازیکن در تیم امید و بزرگسالان داریم. به هر حال این بازیکنان در تیم ملی برنامه تمرینی متفاوتی را پیگیری می‌کنند که این هم طبیعی است.

برانکو خاطرنشان کرد: قرار است امروز بعدازظهر به باشگاه آرارات برویم تا امکانات این ورزشگاه را ببینیم، اگر شرایط مهیا شد، تمریناتمان را برای مدتی به ورزشگاه آرارات می‌بریم.

سرمربی سرخپوشان در مورد نقل و انتقالات نیم فصل گفت: من از تمام بازیکنانم راضی هستم و در حال حاضر 22 بازیکن را در اختیار داریم. تیمی که ما در اختیار داریم ترکیبی از بازیکنان جوان و باتجربه است و عملا فقط برای یک بازیکن جای خالی داریم، آن هم به جای مرحوم هادی نوروزی شاید بازیکنی بگیریم. اگر قرار باشد بازیکنی جذب کنیم حداکثر یک بازیکن به جمع ما اضافه می‌شود.
دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of