برانکو : انتخاب شدنم به عنوان بهترین مربی، تأییدیه بزرگی برای من بود

پرسپولیس اف سی : سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می گوید که انتخاب شدنش به عنوان بهترین مربی لیگ برتر از سوی کانون مربیان فوتبال ایران، تأییدیه بزرگی برای او بوده است.

برانکو ایوانکوویچ از سوی کانون مربیان فوتبال ایران به عنوان بهترین مربی لیگ برتر پانزدهم انتخاب شد که در این خصوص گفت: متأسف شدم که نتوانستم در مراسم و توزیع جوایز حضور پیدا کنم. قطعاً این هدیه و انتخاب برای من تأییدیه بزرگی محسوب می شد، آن هم در رقابت با مربیان بسیار خوبی که این فصل نتایج خوبی رقم زدند.

وی افزود: قبل از همه مربیان خوب، باید به عبدالله ویسی و یحیی گل محمدی اشاره کنم و به آنها تبریک بگویم که توانستند با تیم های شان قهرمانی لیگ برتر و جام حذفی را کسب کنند. بسیار شاد و مفتخرم که یک بار دیگر رضایتمندی ام را از این انتخاب بگویم. باید از کادرفنی و بازیکنانم تشکر کنم که بدون آنها نمی توانستم چنین نتایجی را در پرسپولیس رقم بزنم و به عنوان بهترین مربی انتخاب شوم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: امیدوارم در فصل آینده بتوانم خدمات بیشتری به تیم خودم پرسپولیس و همچنین فوتبال ایران ارائه کنم. از مربیان و میهمانان حاضر در مراسم هم عذرخواهی می کنم که نتوانستم در جمع شان حضور داشته باشم.
دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد !

avatar
  Subscribe  
Notify of