برانکو: بازی و نتیجه خوب را با هم می‌خواهیم

حرفی که زده بودم ثابت شد

برانکو: بازی و نتیجه خوب را با هم می‌خواهیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازی ما و الهلال در این مرحله، درستی حرف من را ثابت کرد. کار سختی داریم ولی بازی و نتیجه خوب را با هم می‌خواهیم.

به گزارش پرسپولیس اف سی ، برانکو ایوانکوویچ در کنفرانس پیش از بازی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بار دیگر الهلال را پیش روی خود می‌بینیم و قبل از هرچیز باید بگویم که خوشحالیم با الهلال در این مرحله بازی‌ می‌کنیم. از ابتدای  قرعه‌کشی مسابقات گفته بودم گروه سختی داریم و صعود از این گروه راحت نیست. بازی ما با الهلال در نیمه نهایی آسیا نشان می‌دهد که حرف من درست بود چرا که ۲ تیم از این گروه به نیمه‌نهایی آسیا رسیدند. من نتیجه بازی را باز می‌بینم و چیزی مشخص نیست اما باید بدانیم الهلال ۵۵ قهرمانی داشته و ما کار سختی در پیش داریم اما به دنبال ارائه بازی خوب و کسب نتیجه هستیم البته پرسپولیس هم قهرمان ایران است و ما با اهداف روشنی در این رقابت‌ها حضور داریم.

برانکو در واکنش به سوالی در خصوص غیبت مهدی طارمی و تاثیر آن روی عملکرد تیم گفت: نبود طارمی که بهترین مهاجم لیگ آسیا است برای ما مشکل بزرگی است و فقدان او را احساس می‌کنیم اما این موضوع از خواسته ما و پرسپولیس که همیشه به دنبال پیروزی است، تغییری ایجاد نمی‌کند . خواسته ما همیشه این است که پیروز شویم و این موضوع چیزی از اراده و اشتهای ما برای این هدف کم نمی‌کند. شما فکر کنید که طارمی و ادواردو که با هم قابل مقایسه هستند و در این شرایط شما فکر کنید الهلال ادواردو را در اختیار نداشته باشد.

سرمربی کروات سرخپوشان در پاسخ به اینکه با چه ابزاری توانسته‌اند راهی مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان شوند گفت: ما تنها تیمی هستیم که با بازیکنان ایرانی و بومی به اینجا رسیدیم. فکر می‌کنم مهمترین دلیل ما خواست و اراده بازیکنانم بوده و این بازیکنانم هستند که نتیجه را تعیین می‌کنند و ابزار ما بازیکنان ما هستند.

برانکو در واکنش به این پرسش که حذف پرسپولیس در دو فصل قبل از لیگ قهرمانان با حضور او روی نیمکت در بازی با الهلال روی داد، تصریح کرد: دوسال قبل ما در تهران یک بر صفر بردیم و در عربستان ۳ بر صفر باختیم اما تیم ما کاملاً تغییر کرده و الان تیم خیلی خوبی هستیم. ما به آنها احترام می‌گذاریم اما همیشه به دنبال برد و فوتبال خوب هستیم اما با این حال نتیجه فوتبال همیشه در زمین مشخص می‌شود. از آن تیم ما فقط علیپور و طارمی باقی مانده‌اند و بقیه تغییر کرده‌اند. پیشرفت ما نسبت به دو سال قبل به مراتب بیشتر بوده است.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *