برانکو را خیلی دوست دارم و آرزویم بازگشت به پرسپولیس است

پرسپولیس اف سی: محمد عباس‌زاده مهاجم سابق پرسپوليس که پس از جدايي از اين تيم، نتوانسته بود تيم جديدي را براي خودش انتخاب کند بالاخره و پس از مشکلات زيادي که برايش به‌وجود آمد به‌ راه‌آهن پيوست تا باز هم فوتبال خود را در تهران دنبال کند.

اين در حالي است که به نظر مي‌رسيد تيم بعدي او صباست و مي‌خواهد زير نظر علي دايي بازي کند اما اين بازيکن مازندراني به قم نرفت تا در کنار شاگردان مهدي تارتار فوتبال خود را دنبال کند. عباس‌زاده مدعي است انگيزه زيادي براي بازي و گلزني دارد و مي‌خواهد ثابت کند که تمام نشده است. او که دوست دارد در فصل آينده به پرسپوليس برگردد درباره گلزني به تيم مورد علاقه‌اش هم صحبت کرده و گفته اگر به اين تيم گل بزند، نه تنها خوشحالي نمي‌کند بلکه شايد بغضش هم بترکد و گريه‌اش در بيايد!

تبريک، بالاخره راه‌‌آهني شدي؟

ممنون، بله راه‌آهني شدم و در خدمت اين تيم خواهم بود.

به نظر مي‌رسد خيلي منتظر بودي تا دوباره به ليگ‌برتر برگردي؟

بله، خيلي انتظار کشيدم و در اين مدت سختي‌هاي زيادي را متحمل شدم. البته من در اين مدت شمال بودم و به صورت اختصاصي تمرين مي‌کردم تا وقتي مي‌خواهم به تيم جديدي بروم، آماده باشم و حالا هم راه‌آهن را انتخاب کرده‌ام و اميدوارم که بتوانم در اين تيم به موفقيت برسم.

اما قبلا که با تو صحبت مي‌کرديم، حرف از رفتنت به صبا و پيش علي دايي مي‌زدي؟

بله، من خيلي دوست داشتم با علي‌آقا کار کنم. چون بعد از خدا، فوتبال و زندگي‌ام را مديون علي دايي هستم و ايشان زحمت زيادي براي من کشيده است اما صبا چند بازيکن سرباز خود را دوباره به خدمت گرفته است و من هم مي‌خواستم جايي باشم که بتوانم بازي کنم و براي همين راه‌آهن را انتخاب کردم.

فکر مي‌کني راه‌آهن بتواند خودش را در جدول بالا بکشد؟

راه‌آهن الان سيزدهم جدول است اما بازيکنان خوبي دارد و به طور قطع ما همه تلاش‌مان را مي‌کنيم تا اين تيم در نيم‌فصل دوم رتبه خوبي را به دست آورد.

با خود مهدي تارتار هم صحبت کرده‌اي؟

من متاسفانه فعلا موفق نشده‌ام که با ايشان حرف بزنم چون هنوز سر تمرين راه‌آهن نرفتم و احتمالا از فردا يا پس فردا در تمرينات اين تيم حاضر مي‌شوم. من هنوز نمي‌دانم وضعيتم به چه صورت است و آيا مي‌توانم مقابل پرسپوليس و سپاهان راه‌‌آهن را همراهي کنم يا نه اما اگر نشد از بازي با فولاد در خدمت اين تيم هستم.

عليرضا رحيمي، مديرعامل راه‌آهن هم که گويا از سمت خود در اين تيم کناره‌گيري کرده است؟

من هم اين خبر را شنيده‌ام و از اين موضوع بسيار تعجب کردم. چون دو، سه روز پيش با حضور ايشان قراردادم را با راه‌آهن بستم و نمي‌دانم چرا آقاي رحيمي استعفا داده و دليلش چه بوده است؟!

بگذريم قبلا گفتي اگر برگردي، جزو سه گلزن برتر ليگ مي‌شوي؟

هنوز هم سر حرفم هستم. چون بسيار انگيزه دارم که ثابت کنم خيلي‌ها درباره من اشتباه کرده‌اند!

منظورت از خيلي‌ها برانکو است؟!

نه اصلا منظورم آقاي برانکو نيست. من هميشه از ايشان تعريف کرده‌ام و هنوز هم دوست دارم که شاگردي‌شان را بکنم. چون خيلي مربي بزرگ و باشخصيتي هستند و چند ماهي هم که زير نظر ايشان در پرسپوليس کار کردم خيلي چيزها از او ياد گرفتم. منظور من آقاياني است که قبلا در پرسپوليس بودند!

يعني حميد درخشان و مديريت قبلي؟

بله دقيقا. من با کسي تعارف ندارم و کاملا منظورم با آنهاست.

پس مي‌خواهي ثابت کني بي‌خود نيمکت‌نشين بوده‌اي؟

بله، شک نکنيد. به همه ثابت مي‌کنم حق محمد عباس‌زاده اين نبوده است. من اين چهار، پنج ماه خيلي سختي کشيدم و کارم حتي به بيمارستان هم کشيده شد اما گذر زمان و بازگشت من به ميدان فوتبال، همه چيز را ثابت مي‌کند.

پرسپوليس را تا به اينجاي کار چطور ديده‌اي؟

پرسپوليس که خيلي خوب است. اين تيم خيلي عالي بازي مي‌کند اما در بعضي بازي‌ها نتيجه لازم را نگرفته‌ است.

مقابل پرسپوليس بازي کني و گل بزني،‌ شادي مي‌کني؟

اصلا. غيرممکن است شادي کنم. نمي‌خواهم فيلم بازي کنم و ادا در بياورم اما شايد بغضم بترکد و گريه‌ام هم بگيرد.

پس هنوز پرسپوليس و طرفدارانش را دوست داري؟

عاشق‌شان هستم. پرسپوليس تمام زندگي‌ام است. من اصلا براي اين نيم‌فصل با راه‌آهن قرارداد بسته‌ام که با موفقيت در اين تيم بتوانم فصل آينده به پرسپوليس برگردم.

گل
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *