برانکو: سه امتیاز بازی با ملوان ارزش سه امتیاز بازی با استقلال را دارد

پرسپولیس اف سی: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بعد از برد در مشهد مایل هستیم که یک برد دیگر به دست بیاوریم و دوست داریم که هوادارانمان را هم خوشحال کنیم و از همینجا از هواداران دعوت می‌کنم به استادیوم بیایند و ما را تشویق کنند تا سه امتیاز را بگیریم.

برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در کنفرانس خبری پیش از دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و ملوان بندر انزلی از هفته دهم مسابقات لیگ برتر فوتبال (جام خلیج فارس) در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: درباره بازی برابر ملوان باید بگویم که ‌بازی ما مقابل این تیم در جام حذفی را دیدید. بازی سخت و محکمی انجام دادیم که نتیجه نا معلومی داشت و ما یک بازی 120 دقیقه‌ای سخت را انجام دادیم اما بعد از برد در مشهد مایل هستیم که یک برد دیگر به دست بیاوریم و دوست داریم که هوادارانمان را هم خوشحال کنیم و از همینجا از هواداران دعوت می‌کنم به استادیوم بیایند و ما را تشویق کنند تا سه امتیاز را بگیریم چون هوادار برای ما مهمترین موضوع است. درباره تیم خودمان هم باید بگویم که سوشا مکانی به تیم بازمی‌گردد اما نورمحمدی محروم است. اومانا هم مصدوم تیم ماست اما به همراه بابک حاتمی در شرف پیوستن به تیم هستند. بقیه بازیکنان در شرایط خوبی هستند و برای بازی فردا بین خودشان رقابت هست.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چرا این تیم در لیگ امسال در خانه بردی به دست نیاورده ادامه داد: ما متأسف هستیم که به جز بازی جام حذفی تا به حال در آزادی نبردیم و قطعاً به خاطر ضعف در بازی نبوده اما فوتبال است و پیش می‌آید اما انتظار دارم که فردا بازی را ببریم و به همراه تماشاگرانمان شادی کنیم.

برانکو درباره اینکه بازی‌های پیش از دربی معمولاً جذاب نبوده و بازیکنان احتیاط می‌کنند که مصدوم یا محروم نشوند، تصریح کرد: ما باید بازی به بازی برنامه‌ریزی کنیم و در حال حاضر مهمترین بازی برای ما بازی با ملوان است. سه امتیاز بازی با ملوان ارزش سه امتیاز بازی با استقلال را دارد و من هم به عنوان مربی به هیچ بازیکنی استراحت نمی‌دهم و به خاطر دربی صرفه‌جویی نمی‌کنیم. هر بازیکنی که بهتر از بقیه باشد بازی خواهد کرد اما طبیعی است که حواسم به این موضوع است که کسی بخواهد در بازی کم کاری کند تا برای دربی آماده باشد.

سرمربی پرسپولیس در مورد داوری‌هایی که تا به اینجا برای پرسپولیس انجام شده تصریح کرد: من انتظار دارم که داوری‌ها صادقانه و محترمانه باشد. هم فردا و هم بازی‌های دیگر امیدوارم اینطور باشد. خودتان می‌دانید که داوری‌ها تا به حال نسبت به ما چطور بوده و نیاز نیست من حرف بزنم اما انتظار دارم داوران، صادقانه قضاوت کنند. هرچند که اشتباه هم در داوری می‌تواند وجود داشته باشد.
دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد !

Notify of
avatar
wpDiscuz