برانکو فردا لیست می‌دهد

پرسپولیس اف سی: سرپرست باشگاه پرسپولیس با حضور در محل تمرین تیمش با محمود خوردبین و برانکو جلساتی را برگزار کرد.

علی‌اکبر طاهری در اواخر تمرین نوبت عصر امروز (شنبه) پرسپولیس حضور پیدا کرد و بعد از تمرین جلسات جداگانه‌ای را با محمود خوردبین و برانکو ایوانکوویچ برگزار کرد که البته جلسه وی با سرمربی سرخپوشان طولانی بود.

طاهری در ابتدا در گفت‌وگو با خوردبین در خصوص اتفاقات حاشیه‌ای دیدار ذوب‌آهن – پرسپولیس در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی، سؤالاتی پرسید تا متوجه شود کمیته انضباطی به چه دلیل باشگاه پرسپولیس را به خاطر اعتراض تماشاگرانش به داور در این دیدار مبلغ 10 میلیون تومان جریمه کرده است که سرپرست تیم پرسپولیس در این باره مدعی شد هواداران تیم ذوب‌آهن در دیدار مذکور خیلی بیشتر از پرسپولیسی‌ها به داور اعتراض کردند و در واقع آنها باید بیشتر جریمه می‌شدند.

سرپرست باشگاه پرسپولیس همچنین در نشستی که با برانکو برگزار کرد از وی خواست برنامه‌های خود را برای نیم‌فصل به باشگاه ارائه دهد تا هر چه سریع‌تر برای اجرای آن اقدامات لازم را انجام دهند. قرار است برانکو با تنظیم برنامه‌های خود و همچنین ارائه لیست خریدش برای نیم‌فصل، فردا ساعت 15 به باشگاه پرسپولیس رفته و نشستی را با علی‌اکبر طاهری برگزار کند.

جلسه طاهری با خبیری درباره چمن درفشی فر

سرپرست باشگاه پرسپولیس در جلسه‌ای با سرپرست ورزشگاه درفشی‌فر به موضوع بازسازی ورزشگاه محل تمرین سرخپوشان پرداخت.

علی‌اکبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس که امروز در اواخر تمرین بازیکنان این تیم به ورزشگاه درفشی‌فر آمده بود با حسین خبیری سرپرست مجموعه درفشی‌فر جلسه‌ای برگزار کرد.

محتوای این جلسه در خصوص زیرساخت و بهسازی ورزشگاه درفشی‌فر محل تمرین پرسپولیس بود که قرار است چمن آن مورد بازسازی قرار بگیرد.
دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of