برانکو: فردا یک دربی پیش رو داریم؛ در مورد برهانی باشگاه پیگیری لازم را به عمل آورده است

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از دیدار تیمش مقابل استقلال خوزستان به عنوان یک دربی یاد کرد.

پرسپولیس اف سی: برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم پرسپولیس در نشست خبری پیش از بازی با استقلال خوزستان در مورد این دیدار حساس گفت:” فردا یک دربی بین دو تیمی داریم که بازی های شبیه به هم دارند. به حریف تبریک می گویم بابت نتایج خوب این فصلشان. آنها پدیده لیگ امسال هستند. همه می دانند که چه بازی سختی در پیش داریم. تیم استقلال خوزستان دفاع بسیار خوبی دارد و کلاً پنج گل دریافت کرده است به همین خاطر توانسته ثباتش را حفظ کند و در صدر جدول قرار بگیرد. آنها فردا برای حفظ صدر نشینی به هیچ وجه دوست ندارند بازنده باشند.”

وی در مورد محروم و مصدومین تیمش برای دیدار فردا عنوان کرد:” سوشا محروم است و نورمحمدی را هم به خاطر مصدومیت در ترکیب نخواهیم داشت. اما دیگر بازیکنانمان همه سالم هستند.”

برانکو در مورد نبود سوشا و دروازه بانی صادقی، خاطرنشان کرد:”سوشا گلر اول تیم ما است و اینکه او بهتر از صادقی است را نیم شود کتمان کرد. ولی ما به صادقی اعتماد کامل داریم او پنج روز قبل از آغاز فصل به پرسپولیس آمد و در شرایط بدنی خوبی به سر نمی‌ بُرد. او در آن شرایط مقابل استقلال خوزستان به میدان رفت، اما شرایط فعلی این بازیکن با آن مقطع خیلی متفاوت است.”

وی در مورد نقل و انتقالات نیم فصل پرسپولیس، اظهار داشت:”من تقریباً هر روز با طاهری جلسه دارم و نه فقط در خصوص بازیکنان، بلکه در مورد همه مسائل مربوط به تیم صحبت می‌ کنم.ما لیستی را به باشگاه نداد‌ه‌ایم و با همین بازیکنان فعلا ادامه می‌ دهیم و همین کادر می‌ تواند ما را به اهداف‌ مان برساند. بازیکنان خوب تا پایان فصل با تیم هایشان قرار داد دارند.”

سرمربی پرسپولیس در مورد ادینیو و جدایی بازیکنان خارجی تیمش گفت:” هیچ بازیکن خارجی از جمع ما خواستار جدایی نشده و به همین خاطر به هیچ بازیکن خارجی هم فکر نمی‌ کنیم. با تمام احترامی که برای ادینیو قائلم نه صحبتی برای جذب او کرده‌ایم و نه به جذب او فکر می‌ کنیم.”

وی در خصوص حاشیه‌های اخیری که برهانی در فضای مجازی ایجاد کرده  گفت:” این نشست خبری قبل از بازی است و خواهش می‌ کنم در مورد مسائل فنی بازی صحبت شود. درباره برهانی باشگاه پیگیری لازم را به عمل آورده است، به همین دلیل برای اینکه حاشیه درست نشود رسانه‌ ای نکردیم.  ولی در حال پیگیری این جریان هستیم.”

برانکو در مورد مهدی طارمی و اینکه او خیلی مورد توجه قرار گرفته است گفت: “طارمی دومین سال خودش را سپری می کند که با همین حضور کوتاه آقای گل لیگ شده است. اگر پنالتی‌ هایش را گل می کرد به آقای گلی پارسال یعنی ادینهو می رسید. فقط می توانم درود بفرستم به انگیزه و اهدافی که پیش روی خود گذاشته است. اگر قرار است آقای گل شود باید زیاد تلاش کند.”

وی در مورد حضور وزیر ورزش در اردوی پرسپولیس اضافه کرد:” از وزیر تشکر می کنم. افتخار بزرگی نصیب ما و استقلال شد. با این کارشان نشان دادند که چقدر ورزش برای جامعه مهم است. به اهمیت ورزش و تربیت بدنی در سلامت جامعه آگاه هستیم. “

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه آیا وزیر گفت پرسپولیسی یا استقلالی است گفت:” بله ایشان به من گفتند که طرفدار چه تیمی هستند و لی نمی توانم اعلام کنم و جزو اسرار است.”
دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد !

Notify of
avatar
wpDiscuz