برانکو مربی دروازه‌بان‌های پرسپولیس را تغییر می‌دهد؟

پرسپولیس اف سی : تردیدها در مورد ادامه همکاری باشگاه پرسپولیس با ایگور پانادیچ افزایش پیدا کرده است.

این مربی اواخر لیگ برتر چهاردهم همراه با برادرش آندره در کادر فنی برانکو ایوانکوویچ برای تیم فوتبال پرسپولیس قرار گرفت. وی کار خود را با سوشا مکانی و مسعود همامی آغاز کرد اما در هفته‌های پایانی همان فصل نتوانست دروازه‌بان‌های مطمئنی روانه ترکیب کند.

پانادیچ در لیگ برتر پانزدهم سوشا مکانی، ایمان صادقی و مرتضی قدیمی‌پور را تمرین می‌داد که هیچ یکی از این سه دروازه‌بان نه از نظر فنی و نه از لحاظ روحی و روانی عملکرد خوبی نداشتند. در نیم‌فصل دوم علی محسن‌زاده و الکساندر لوبانوف پیراهن پرسپولیس را بر تن کردند که باز هم شرایط بهبود پیدا نکرد.

مشکلات درون دروازه پرسپولیس به حدی زیاد بود که این تیم تنها به دلیل گل خورده بیشتر، قهرمانی در لیگ را به تیم استقلال خوزستان واگذار کرد. حالا پرسپولیس برای فصل آینده علیرضا بیرانوند، الکساندر لوبانوف و ابوالفضل درویش‌وند را در اختیار دارد.

بیرانوند در تیم ملی عضویت دارد و درویش‌وند دروازه‌بان تیم جوانان محسوب می‌شود و لوبانوف هم که دروازه‌بان تیم ملی ازبکستان است. باید دید پانادیچ برای فصل آینده دروازه‌بان‌های پرسپولیس را چگونه آماده خواهد کرد و آیا می‌تواند خاطره بد فصل گذشته را از ذهن هواداران پاک کند یا خیر. از آنجایی که بیرانوند دروازه‌بانی جوان و احساساتی است، نگرانی‌ها در مورد عملکرد او افزایش پیدا کرده است.

پانادیچ در این مدت نمره قبولی نگرفته اما از سوی دیگر برانکو به مربیان دروازه‌بانی دیگر مخصوصاً مربیان ایرانی اعتقادی ندارد. برانکو زمانی که سرمربی تیم ملی فوتبال ایران بود هم با وجود حضور احمد سجادی، مربی دروازه‌بان‌های خارجی مورد نظر خود را به کادر فنی اضافه کرد.

جالب اینکه دروازه‌بان‌های وقت تیم ملی مانند ابراهیم میرزاپور در زمان حضور برانکو روی نیمکت تیم ملی عملکرد خیلی مطمئنی نداشتند و باید دید سرمربی کروات پرسپولیس مربی دروازه‌بان‌های تیمش را تغییر خواهد داد یا خیر.
دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد !

Notify of
avatar
wpDiscuz