برانکو : ناراحت هستیم اما جنگ همچنان ادامه دارد !

پرسپولیس اف سی : سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، گفت:از باخت به نفت ناراحت و غمگین هستم.

برانکو ایوانکوویچ بعد از شکست دو بر صفر تیمش مقابل نفت تهران، گفت: واضح است که از این نتیجه ناراحت و غمگین هستم. متاسفانه هوادارانی که با این شور و شوق به ورزشگاه آمدند و خوشحالی‌ آنها تکمیل نشد. از هواداران عذرخواهی می‌کنم.

وی افزود: با 2 تیم هم امتیازیم و هر 3 تیم خواهان کسب قهرمانی هستند. تمام تلاشمان را می‌کنیم. دیگر همه چیز به ما بستگی ندارد بلکه تیم‌های دیگر هم سهیم هستند. به نفت تهران تبریک می‌گویم آنها از ضعف و اشتباه ما استفاده کردند. باید خودمان را جمع کنیم و در تبریز و تهران با گسترش و راه آهن به بهترین شکل بازی کنیم.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه آیا راه قهرمانی با این باخت سخت نشد، تصریح کرد:‌ باز هم از هواداران تشکر می‌کنم که با وجود شکست در پایان مسابقه ما را تشویق کردند. تا ثانیه آخر تسلیم نخواهیم شد. لیگ همانند سال گذشته جالب خواهد بود و هر چه در توان داریم به کار می‌بندیم تا قهرمان شویم. بحث سر تاکتیک نبود بلکه امروز تیم همیشگی نبودیم. تعداد قابل توجهی از بازیکنانمان در سطح خودشان نبودند. بعد از 22 یا 23 بازی بدون شکست متحمل باخت شدیم.

برانکو در مورد اینکه بزرگترین اشتباه تاکتیکی تیمش چه بود، اظهار داشت‌: با آنالیزهایی که کردیم پیش رفتیم. ماریچ به اجبار تعویض شد. او در کل هفته بیمار بود و تب داشت. با ورود بنگستون ریسک کردیم که سه امتیاز را بگیریم اما نفوذ کافی را از جناحین نداشتیم. طبیعی است که ارسال‌های موثر را در ضربات آخر نداشتیم. گل اول نفت انگیزه این تیم را بالا برد و محکم‌تر شدند. مجبور شدیم به نحوی بازی کنیم که جوابگوی حریف باشد سعی و تلاش کردیم اما موفق نبودیم.

سرمربی پرسپولیس در مورد برنامه‌اش برای تیم جهت بهبود وضعیت روحی، خاطرنشان کرد: کاملا هواداران را درک می‌کنم. نمی‌توانم از بازیکنانم انتقاد کنم. بازیکنان تلاش‌شان را کردند. در بازی امروز جنبه‌های منفی مشهود بود. همه دوست داریم قهرمان شویم در دو بازی آینده تلاش می‌کنیم تا تمام توانمان را به کار ببریم.

برانکو در مورد اشتباه بازیکنان پرسپولیس در صحنه‌ای که نفت به گل رسید، گفت: عادت ندارم در مورد یک شخص نظر بدهم این موضوعی است که با آنالیز روی آن کار می‌کنیم و سپس متوجه می‌شویم که مشکل ما کجاست.
دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد !

avatar
  Subscribe  
Notify of