برانکو هر تصمیمی بگیرد من قبول می‌کنم

پرسپولیس اف سی: مایکل اومانیا درباره وضعیت پرسپولیس در آستانه دیدار مقابل نفت اظهارداشت: در این چند وقت تمرینات پرفشار و خوبی را سپری  کردیم. من هم که دچار مصدومیت بودم با تمرینات اختصاصی و بدنسازی خود را به تمرینات گروهی اضافه کردم.

وی ادامه داد:بعد از اتفاقاتی که در جام حذفی برایمان پیش آمد تمام تیم برای قهرمانی هم قسم شده ایم. ما انگیزه بالایی برای قهرمانی در این فصل داریم. البته راه سختی هم پیش رویمان است. ولی برای سربلندی تیم و خوشحالی هواداران تمام تلاش مان را می کنیم.

مدافع نفت درباره قرار گرفتن در ترکیب اصلی تیم بیان داشت: من به نظر سرمربی تیم احترام می گذارم و هرچه او بگوید اطاعت می کنم برانکو مربی بادانش و کاربلدی است و به تصمیمات او احترام می گذارم.

اومانیا درباره اوقات فراغت خود و خانواده اش در ایران نیز گفت: من در چند روز تعطیلی لیگ به کشورم سفر نکردم و تمرینات اختصاصی را انجام دادم البته چند روز هم فرزندانم را برای دیدن شهر تهران به نقاط تفریحی و پیست اسکی توچال بردم که فرزندانم آنجا را خیلی دوست دارند. ولی تمام تمرکزم فقط به فکر تمرینات و موفقیت تیم است. امیدوارم حضورم امسال در پرسپولیس همراه با گرفتن یک جام و خوشحالی هواداران باشد که در طول فصل ما را تشویق کردند.

کاپ
دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد !

avatar
  Subscribe  
Notify of