برانکو: هیچ لیستی به باشگاه نداده‌ام/ بازیکنی می‌آوریم که مستقیم فیکس شود

پرسپولیس اف سی:سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از هدفمان که رسیدن به قهرمانی درلیگ است شانه خالی نکردیم.

برانکو ایوانکوویچ در حاشیه تمرین امروز پرسپولیس اظهار داشت: بازیکنان خیلی خوب تمرین می‌کنند متاسفانه 8 بازیکن ما غایب هستند اما کسانی که در تمرین هستند کار خود را دنبال می کنند و می‌توانیم روی اعضای تیم حساب باز کنیم. این بازی برای ما خیلی حساس است تیم ضعیفی در لیگ نداریم اما همچنان از هدف قهرمانی شانه خالی نکردیم و می‌خواهیم در نهایت قهرمان فصل شویم.

وی افزود: هیچ تیمی را دست کم نمی‌گیریم طبیعی است که وقتی بازیکنان ملی‌پوش برگشتند وضعیت آنها را خواهیم دید اما می‌توانیم انتظار داشته باشیم که وضعیت آنها 100 درصد نباشد.

وی در مورد عملکرد بازیکنان پرسپولیس در تیم ملی عنوان کرد: قبل از هر چیزی به تیم ملی تبریک می گویم مهم نیست چه کسی گل زده مهم این است که بازی را بردند. خیلی خوشحال می شوم که بازیکنان ما دوباره به تیم ملی راه پیدا کردند و گل زدند. این عملکرد بازیکنان مایه خوشحالی است چون به ما و تیم ملی کمک می‌کند.

سرمربی پرسپولیس در خصوص اینکه آیا اعلام کرده از وضعیت بازیکنان ملی‌پوش پرسپولیس رضایت ندارد تاکید کرد: نمی‌دانم چه چیزی نوشته شده است برای موفقیت و پیشرفت مهم‌ترین مسئله تمرین کردن است. اما همان قدر که تمرین مهم است استراحت هم مهم است. تغذیه سالم هم همین طور.

به گزارش فارس، برانکو در پاسخ به سوال عجیب یک خبرنگار مبنی بر اینکه کریم باقری به اردوی کشتی فرنگی رفته و شایعه سرمربیگری او در تیم ملی کشتی شده است خاطرنشان کرد: اصلا نمی‌دانم در مورد چه چیزی صحبت می‌کنید! مسئله شخصی اوست. چرا سر به سر من می‌گذارید؟!

وی در مورد بازی با استقلال اهواز و اینکه بازیکنان ملی‌پوش چند روزی دور بودند و عدم هماهنگی چگونه جبران خواهد شد گفت: این همیشه جزئی از مشکلات است وقتی بعد از 20 روز به باشگاه برمی‌گردند مشکلاتی وجود دارد اما مدت زیادی با هم هستند انتظار ندارم که این عدم هماهنگی چندان در نتیجه تاثیر بگذارد.
سرمربی پرسپولیس در خصوص وحید امیری و جذب او در نیم فصل گفت: بروید از کسانی که می‌نویسند بپرسید. در حال حاضر هیچ لیستی تهیه نکردیم. یک جای خالی داریم. به بازیکنانم کاملا اعتقاد دارم می توانیم به جای نورزی بازیکن بگیریم که عجله‌ای هم نداریم سر فرصت تصمیم می‌گیریم.

برانکو افزود: اصول کار این است که اول با بازیکن صحبت کنیم بعد به افکار عمومی اعلام کنیم. اما در حال حاضر به هیچ بازیکنی صحبت هم نکردیم و هیچ تغییری را برنامه‌ریزی نکردیم. یک جای خالی داریم که اگر واقعا نیاز شد بازیکن جذب می‌کنیم. بازیکنی می‌آوریم که مستقیم جز 11 نفر اول بازی کند. حداکثر اعتماد و ایمان را به بازیکنان دارم که نشان دادند لیاقت حضور در پرسپولیس را دارند و می‌توانند در این تیم بازی کنند.

سرمربی پرسپولیس در مورد زمین تمرین گفت:فعلا به دنبال بهترین گزینه هستیم. باید 2- 3 زمین دیگر ببینیم. به خاطر ترمیم زمین خودمان مجبوریم 2-3 ماه جای دیگر تمرین کنیم که این ساده نیست و زمینی که جواب ما را بدهد به آسانی پیدا نمی شود.

وی در مورد شایعه استعفای کی‌روش تاکید کرد: کی‌روش واقعا مربی با تجربه‌ای است. به هر حال در منچستر و رئال بوده است مربی تیم ملی پرتغال بوده است قطعا خودش بهتر می‌داند که در هر مشکلی چگونه عمل کند. نیازی نیست کسی به او مشورت دهد. به طور نسبی هم جواب نمی دهم کاملا حواسم به پرسپولیس است.

سرمربی پرسپولیس در خصوص اتفاقاتی که برای 3 بازیکن یعنی نورمحمدی، مکانی و بنگر افتاده تاکید کرد: خبری از این قصه ندارم از خودشان بپرسید نه با بنگر نه با نورمحمدی و نه با سوشا مشکلی ندارم. هیچ چیزی نداریم که پنهان کنیم. از خودشان بپرسید که مشکلی دارند یا خیر.
دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد !

avatar
  Subscribe  
Notify of