برترین‌ روزنامه‌های ورزشی از نگاه مردم در نمایشگاه مطبوعات

براساس نظرسنجی انجام شده از خوانندگان روزنامه‌های ورزشی در نمایشگاه مطبوعات، بیشترین اولویت مردم در انتخاب محتویات روزنامه ورزشی برای ارائه اخبار است.

به گزارش پرسپولیس اف سی و به نقل از ایسنا، مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) وابسته به جهاد دانشگاهی، یک نظرسنجی در خصوص دیدگاه بازدیدکنندگان از بیست ویکمین نمایشگاه مطبوعات درباره مطبوعات ورزشی انجام داد. نمونه آماری این نظرسنجی شامل ۲۱۱ نفر بوده است. نتایج این نظرسنجی به این شرح است.

از مجموع پاسخگویان در این نظرسنجی ۳۳/۶ درصد از پاسخگویان روزنامه‌های ورزشی را مطالعه می‌کنند و ۶۴/۵ درصد روزنامه‌های ورزشی را مطالعه نمی‌کنند.

در این نظرسنجی از پاسخگویانی که روزنامه ورزشی می‌خوانند درخصوص بیشترین روزنامه ورزشی مورد مطالعه‌شان سوال پرسیده شد. روزنامه خبر ورزشی با ۶۶/۲ درصد بیشترین روزنامه مورد مطالعه پاسخگویان معرفی شد.

روزنامه‌های گل و نود ۲۶/۸ درصد رتبه‌ی بعدی را در میزان مطالعه مردم به خود اختصاص داده‌اند. روزنامه‌های ایران ورزشی (۲۲/۵)، پرسپولیس و پیروزی (۱۹/۷ درصد)، استقلال (۱۵/۵ درصد) و ابرار (۹/۹ درصد) به ترتیب در رتبه‌های بعدی قرار گرفته‌اند.

از نگاه مطالعه کنندگان روزنامه های ورزشی، بیشترین اولویت مردم در انتخاب محتویات روزنامه ورزشی، ارائه اخبار (۵۰ درصد) است.

هم‌چنین تحلیل رویدادهای ورزشی (۲۱/۴ درصد)، انتقاد از عملکرد ورزشکاران و مربیان (۱۰ درصد)، انتقاد از عملکرد دستگاه‌های اجرایی و مدیران ورزشی (۷/۵ درصد) و ارائه اطلاعات مفید و علمی ورزشی (۱۲/۹ درصد) به ترتیب اولویت‌های مطالعه کنندگان را شکل می‌دهد.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *