برتری پرسپولیس در نیمه نخست دیدار با ماشین‌سازی

پرسپولیس اف سی;  نیمه نخست دیدار پرسپولیس و ماشین‌سازی تبریز با برتری سرخپوشان پایتخت به پایان رسید.

دو تیم پرسپولیس و ماشین‌سازی تبریز در آخرین دیدار هفته دوازدهم لیگ برتر از ساعت 17:15 امروز (جمعه) در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که نیمه نخست این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود سرخپوشان به پایان رسید. وحید امیری در دقیقه 22 این بازی برای پرسپولیسی‌ها موفق به گلزنی شد.

ترکیب پرسپولیس: بوژیدار رادووشوچ، سید‌جلال حسینی، حسین ماهینی، محسن ربیع‌خواه، رامین رضاییان، فرشاد احمد‌زاده، کمال کامیابی‌نیا، محسن مسلمان، وحید امیری، الکساندر پریمیوف و مهدی طارمی.

ترکیب ماشین‌سازی: مانوئل فرناندز، سعید مهدی‌پور، حبیب گردانی، ادسون هنریکو، بهمن کامل، سامان نریمان‌جهان، کاخبر کاکاشویلی، امین قاسمی‌نژاد، احمد امین کامدار، بهرام احمدی و مهرداد بایرامی.

دقیقه 10: همکاری تیمی خوب پرسپولیسی‌ها و توپی که به رامین رضاییان رسیده بود، موقعیت خوبی برای سرخپوشان مهیا کرد که شوت پای چپ او راهی اوت شد.

دقیقه 15: شوت خوب محسن مسلمان به سمت دروازه ماشین‌سازی را فرناندز موفق شد مهار کند، اما توپ در نهایت راهی اوت شد.

دقیقه 21: پاس خوب پشت مدافعان برای مهدی طارمی، این مهاجم را در موقعیت تک به تک با مانوئل قرار داد که این بازیکن نتوانست توپ را تبدیل به گل کند.

دقیقه 22: ارسال خوب رامین رضاییان داخل محوطه جریمه شرایط خوبی را برای وحید امیری ایجاد کرد که این بازیکن با یک ضربه سر توپ را وارد دروازه کند.

دقیقه 37: محسن مسلمان پس از انجام خطا روی قاسمی‌نژاد و اعتراض به تصمیم داور، از محمدرضا فغانی کارت زرد گرفت.

دقیقه 45: ضربه ایستگاهی برای ماشین‌سازی توسط قاسمی‌نژاد مستقیم به سمت دروازه پرسپولیس زده شد که توپ را رادوشوویچ مهار کرد.

دقیقه 1+45: ارسال روی دروازه پرسپولیس و ضربه سر نریمان جهان که به قاسمی‌نژاد رسیده بود به شکل خطرناکی از کنار دروازه پرسپولیس به بیرون رفت.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *