بستری شدن پرسپولیسی متعصب در بیمارستان آتیه

پرسپولیس اف سی: هوادار، مشوق و عضو تیم تدارکات پرسپولیس در بیمارستان آتیه بستری است.

به گزارش پرسپولیس اف سی و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، داوود کاشانی که سال‌ها است در کنار سایر اعضای تیم تدارکات تیم فوتبال پرسپولیس کمک حال تیم است و با همان تعصب هواداری و مشوقی، بازیکنان را تر و خشک می‌کنند بعد از اتفاقی که پیش از بازی با ملوان بندر انزلی برای وی روی داد، به بیمارستان آتیه منتقل شد و در حال حاضر در آنجا بستری است.

کاشانی پس از آنکه توسط اورژانس مستقر در ورزشگاه تحت معاینات اولیه قرار گرفت، به دلیل فشار خون بالا پس از درمان اولیه به بیمارستان منتقل و در آنجا مشخص شد یکی از رگ‌های قلبش هم دچار گرفتگی است.

محمود خوردبین که پیگیر وضعیت این عضو تیم پرسپولیس است و هماهنگی‌ها را با باشگاه انجام می‌دهد درباره آخرین وضعیت وی گفت: قرار است بعد از معاینه‌ای که انجام خواهد شد، احتمالا امروز از بیمارستان مرخص می‌شود ولی درمان‌ها ادامه پیدا خواهد کرد. اگر مشکل با مصرف دارو حل شود که هیچ، اما در غیر اینصورت مجددا باید برای آنژیوگرافی بستری شود.

سرپرست تیم پرسپولیس در پایان افزود: بچه‌های تدارکات به معنای واقعی از زحمتکش‌ترین افراد مجموعه هستند که برای انجام امور تیم شب و روز ندارند و از هواداران می‌خواهیم برای سلامتی هر چه سریعتر داوود کاشانی دعا کنند.
دیدگاه بگذارید

1 دیدگاه on "بستری شدن پرسپولیسی متعصب در بیمارستان آتیه"

Notify of
avatar
Sort by:   newest | oldest | most voted
آیلار
Guest

خدا سلامتی بهش بده.ان شاء الله که چیزیشون نمیشه.

wpDiscuz