بعد از سریال سوت‌های اشتباه؛ داور دیدار بعدی پرسپولیس مشخص شد

پرسپولیس اف سی: کمیته داوران از چند روز قبل رضا کرمانشاهی را به عنوان داور بازی پرسپولیس- استقلال اهواز در هفته دوازدهم لیگ برتر انتخاب کرده است.

داوری بازی های پرسپولیس در لیگ پانزدهم با مشکلات فراوانی همراه بوده. علیرضا فغانی اولین محروم، پس از بازی این تیم بود. اشتباه بزرگ او در بازی پرسپولیس- ذوب آهن منجر به در نظر گرفتن چهار جلسه محرومیت برای او شد. سپس نوبت به احمد صالحی رسید.

او که در لیگ برتر چهاردهم به عنوان برترین داور لیگ برتر انتخاب شد و در مراسم برترین‌های فوتبال مورد تقدیر قرار گرفت در هفته ششم لیگ برتر در بازی پرسپولیس و سایپا قضاوت پر اشتباهی داشت. به طوریکه برخورد توپ به سر بازیکن پرسپولیس را پنالتی به سود سایپا تشخیص داد. ناظر داوری این مسابقه نمره ضعیفی به احمد صالحی داد و به این ترتیب این داور هم چهار جلسه از قضاوت در لیگ برتر محروم شد.

داورها در محرومیت، آن هم پس از بازی های پرسپولیس هت تریک کردند. چون این بار نوبت به یدالله جهانبازی رسید تا آن اشتباه مرگبار را در بازی ذوب آهن-د پرسپولیس انجام بدهد و اینگونه چهار جلسه از قضاوت محروم شود.

حالا و پس از اعتراض های فراوان پرسپولیسی ها، انتخاب داور بازی پرسپولیس – استقلال اهواز در هفته دوازدهم یکی از سوژه هایی است که خیلی ها منتظر اعلامش هستند. گویا کمیته داوران انتخاب خود را انجام داده و چند روز قبل ابلاغ این بازی را برای رضا کرمانشاهی فرستاده.

ورزش سه
دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of