بغض کردم و گفتم مگر می شود اینقدر حمله کنیم و گل نزنیم

پرسپولیس اف سی: هافبک دفاعی پرسپولیس معتقد است تیمش به کمترین استحقاقش در دربی رسیده است.

کمال کامیابی نیا با حضور جلوی دوربین ورزش 3 درباره اتفاقات بازی با استقلال صحبت کرد.

کامیابی نیا درباره سیستم برانکو ایوانکوویچ که در این بازی با تک هافبک دفاعی به میدان رفته بود گفت: خیلی سخت بود و نیاز به دوندگی بیشتری داشت اما بازیکنانی که در کنارم بازی می کردند شرایط خوبی ایجاد کردند. با محسن مسلمان خیلی صحبت می کردم که در زمانی که توپ در اختیار حریف است در کنارم حضور داشته باشد. به هرحال این دوندگی باعث شد تا به خواسته مان در این بازی برسیم.

وی درباره زوج خود در خط هافبک و احمد نوراللهی گفت: جنگندگی و دوندگی خیلی کمک می کند به تیم ما و نکاتی که برانکو به ما می گوید باعث شده خیلی با هم هماهنگ شویم. من و احمد خیلی با هم هماهنگ هستیم.

کامیابی نیا درباره تاثیر برانکو و شرایط فنی اش گفت: شخصیت خوبی دارد و با همه یک جور برخورد می کند و دومین فاکتور مثبت او این است که ساده ترین تمرین را هم با جدیت دنبال می کند. ریکاوری ما هم با تیم های دیگر متفاوت است و دقیقا مطابق باشگاه های اروپایی ریکاوری می کنیم و هیچ جا ندیده بودم که در ریکاوری وزنه بزنیم.

هافبک دفاعی موثر پرسپولیس در دربی درباره این بازی گفت: شیرین ترین جمله ای که هواداران بعد از بازی به من گفتند این بود که “شیر مادرت حلالت” و خیلی از آن راضی هستم. مربیانم نیز به من زنگ زدند و آقای علی عزتی نیز که در نفت کاپیتانم بود به من زنگ زد و از بازی ام تعریف کرد.

کامیابی نیا درباره انتقاداتی که از او بابت خطاهای زیادش می شود نیز گفت: این انتقاد را قبول دارم. بعد از دربی خیلی صحنه ها را مرور کردم و فیلم بازی را هم خواهم و سعی می کنم این مساله را هم برطرف کنم.
وی در مورد شکست شان تا ثانیه های پایانی و اینکه در آن لحظات ناامید شده بودند یا خیر گفت: من از دقیقه 70 به اسکوربرد نگاه می کردم. با توجه به اینکه اولین دربی ام نیز بود دوست نداشتم بازی را واگذار کنم. مدام در دلم می گفتم آخه چرا باید با این بازی زیبا نتیجه را به حریف واگذار کنیم. دقیقه 90 کرنر می زدیم که بغض کردم و گفتم مگر می شود اینقدر حمله کنیم و گل نزنیم و وقتی که گل را زدیم اصلا متوجه گلزن نشدم و بهترین روز زندگی ام بود و نمی دانم چقدر شادی کردیم.

کمال کامیابی نیا درباره بازی دفاعی استقلال نیز گفت: استقلال و آقای مظلومی اینقدر در لاک دفاعی رفتند و بازیکن دفاعی به کار گرفتند که فکر می کنم قصد داشتند لوکا ماریچ را هم از تیم ما بگیرند و از او نیز استفاده کنند!

هافبک دفاعی پرسپولیس در مورد عملکردش در ضدحملات استقلال گفت: چیزی که یاد گرفتم این است که بعد از توپ گیری ام پاس سالمی بدهم که توپ گیری ام به چشم بیاید و خوشحالم که این مساله را در بازی ام اضافه کرده ام. امیدوارم در این فصل حداقل یک جام به دست بیاوریم و مطمئنا آن را تقدیم هادی نوروزی خواهیم کرد. هدفم تیم ملی است و امیدوارم در ادامه لیگ نیز بتوانم مهره ای تاثیرگذار برای تیم باشم و پیراهن مقدس تیم ملی را برتن کنم.

کامیابی نیا در پایان درباره اینکه گفته می شود شخصیتی سرد و بی روح دارد نیز گفت: اینطور نیست و این مساله فقط در زمین وجود دارد و تلاش می کنم روی بازی تمرکز کنم و در زمین با کسی شوخی ندارم.
دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد !

Notify of
avatar
wpDiscuz