بنگر: آقایان به سادگی با سرنوشت جوانان بازی می‌کنند

پرسپولیس اف سی: مدافع پرسپولیس همچنان از اتفاقات دیدار تیمش برابر ذوب آهن ناراحت است و شکست در این دیدار و حذف از جام حذفی را بدترین خاطره اش در دوران فوتبالی می داند. او در گفتگو با خبرنگار ورزش سه درباره این بازی می گوید: متاسفانه این جام را از ما گرفتند. با زندگی چند تا جوان بازی می‌ کنند و ما خسته شدیم نمی‌ دانم باید به چه کسی پناه ببریم.

بنگر در ادامه درباره اینکه احتمال اینکه این اشتباهات سهوی باشد نیز اینطور پاسخ داد: امیدوارم که سهوی بوده باشد ولی نمی‌ شود گفت از اول فصل این ماجراها در حال تکرار است و برای اولین بار نبود. در دیدار لیگ برتر مقابل همین تیم ذوب آهن توپ به سینه ام برخورد کرد اما داور آن را خطای پنالتی اعلام کرد یا توپی که به سر رضاییان در بازی با سایپا برخورد کرد را پنالتی می نامند. نمی دانیم در این باره باید چه بگوییم و این اتفاقات در حالی رخ می دهد که داوران ما بین المللی هستند و تجربه بالایی نیز دارند. مسلما از نظر تجربی هم بخواهند حساب کنند برخورد توپ به هر نقطه از بدن بازگشت خاصی دارد و توپی که به دست می خورد و با توپی که به سینه و سر می خورد برگشت توپ متفاوت است.

مدافع پرسپولیس در ادامه درباره صحنه مشکوک که منجر به اخراج ایمان صادقی نیز شد گفت: هم داور سوت زد، هم کمک داور پرچم زد و در ادامه داور کارتش را بیرون کشید همه چیز با هم اتفاق افتاد. در واقع سر ما را بریدند. من نمی‌ دانم چرا همه اش بازی با ذوب‌آهن اینطوری می‌ شود، بازی در آزادی هم آنطوری شد و این بازی هم اینطوری.

بنگر در واکنش به ادعای مدیرعامل ذوب مبنی بر اینکه در صورت ادامه بازی در شرایط 11 به 11 ذوب با نتیجه بهتری به برتری می رسید نیز گفت: با همه احترامی که برای آقای آذری قائلم ما اگر 11 به 11 بودیم، 3 تا گل به ذوب‌آهن می‌ زدیم. 10 به 11 هم بودیم ذوب‌آهن یک موقعیت هم نداشت. ما اگر 11 به 11 بودیم مطمئنم بازی را می‌ بردیم.

وی در واکنش به این سوال که محرومیت و مصدومیت چقدر در نتیجه نقش داشته نیز گفت: ما اگر مصدومانمان به تیم برگردند، محروم نداشته باشیم و … نمی‌ گذارند ما ببریم. یعنی اگر خوب بازی کنی یا بازی نکنی هیچ فرقی نمی‌ کند.

بنگر در پایان با ناامیدی از اتفاقات رخ داده درباره تیمش گفت: هواداران باید بروند یک جایی حقشان را بگیرند ما که نمی‌ توانیم حقمان را بگیریم. توی زمین هم نمی‌ توانیم حقمان را بگیریم، در واقع نمی‌ شود در زمین که 14 به 11 بازی کرد. من نمی‌ دانم چرا مسوولین ما ساکت هستند و چیزی نمی‌ گویند. بازی استقلال ـ پرسپولیس یک دقیقه بیشتر وقت اضافه گرفتند که همه مسوولین را مسوولین استقلال زیر سوال بردند. مسوولین آنقدر قوی و دنبال کار هستند من نمی‌ دانم چرا مسوولین ما چیزی نمی‌ گویند و دنبال هیچ چیز نیستند
دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد !

Notify of
avatar
wpDiscuz