بنگر: عشوری کیست که درباره من حرف می زند؟

پرسپولیس اف سی ;

محسن بنگر در گفت وگویی در خصوص اینکه برخی از اعضای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال مدعی شدند او، هواداران پرسپولیس و سینا عشوری به خاطر اتفاقات شب گذشته محروم خواهند شد، گفت: من چرا باید محروم شوم؟ سینا عشوری مرا هل داد و من از خودم دفاع کردم. اگر قرار باشد اینطور بازیکن یا هواداری را محروم کنند باید کل لیگ را محروم کنند. من شروع کننده اتفاقات دیشب نبودم و همه دیدند که عشوری مرا هل داد و من از خودم دفاع کردم. همه دیدند که او به سمت من آمد وگرنه من به سمت این بازیکن نرفتم.وی درباره اینکه بازیکنان تراکتورسازی معتقد بودند او بعد از سوت داور محمد ایرانپوریان را زده و این مسئله شاید او را دچار مصدومیت می کرد، ادامه داد: به هیچ بازیکنی ربط ندارد. این مسئله در حیطه اختیار داور است و به بازیکنی ارتباط ندارد که بخواهد درباره مسائل داوری اظهارنظر کند. بازی داور داشت و او تصمیم گیرنده است نه بازیکنان.

کاپیتان تیم پرسپولیس در خصوص صحبت های ایرانپوریان که بعد از بازی گفته بود او دوبار رباط صلیبی پاره کرد و با این خطا احتمال داشت دوباره مصدوم شود و در این صورت بنگر فقط یک عذرحواهی می کرد، افزود: ما که پینگ پنگ یا شطرنج بازی نمی کنیم. فوتبال همین است و در آن درگیری وجود دارد. مگر خود این بازیکن وقتی روی کسی خطا می کند از او عذرخواهی می کند؟ فوتبال ورزش درگیرانه ای است و اگر نمی توانند اینطور فوتبال بازی کنند بهتر است فوتبال را کنار بگذارند و به سوی ورزش دیگری بروند.

بنگر درباره اینکه اگر محروم شود چه دفاعی از خود خواهد کرد، افزود: امیدوارم این اتفاق نیفتد اما مطمئن باشید از خودم دفاع می کنم. عشوری مرا هل داد و او شروع کننده همه اتفاقات دیشب بود. من برای گرفتن توپ روی پای بازیکن رفتم و تصمیم گیرنده در این موارد داور است نه بازیکن حریف.

مدافع پرسپولیس درباره صحبت های عشوری که گفته بنگر دروغ می گوید و او برای اینکه خودش را متعصب نشان دهد این حرف ها را می زند و اینکه در فینال جام باشگاه های آسیا بازی کرده و بازیکن بی تجربه ای نیست، اظهار داشت: او کیست که درباره من حرف می زند؟ اگر عشوری در فینال آسیا بازی کرده برای خودش بوده و به کسی ربطی ندارد. در ضمن به او هم ربط ندارد که بخواهد این حرف ها را بزند. مگر عشوری بزرگ تراکتورسازی است که این صحبت ها را می کند؟ حالا اگر یک بزرگتر این حرف ها را می زد مشکلی نبود ولی او چه کسی است که بخواهد این حرف ها را بزند؟رضا براری هستم مدیر فنی سایت و انجمن; عاشق کامپیوتر و سیستم های وایرلس , مدیر عامل شرکت سرور طلائی و در نهایت یه پرسپولیسی در خدمت هوادارای عزیز ?


دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد !

avatar
  Subscribe  
Notify of