بنگر: هنوز به دربی فکر نکرده‌ام

 مدافع میانی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید هنوز به داربی فکر نکرده‌اند و از این لحظه تمرکزشان را بر بازی با استقلال می‌گذارند.

پرسپولیس اف سی:  محسن بنگر پس از پایان دیدار پرسپولیس و ملوان و برد تیمش اظهار کرد: بازی خوب بود و خوشحالم که توانستیم سه امتیاز را کسب کنیم. توپ و میدان را در اختیار داشتیم و سعی کردیم شتابزده بازی نکنیم چرا که احتمال داشت غافلگیر شویم و گل بخوریم. هدف اول ما این بود که دروازه تیم را بسته نگه داریم و سپس بتوانیم به ملوان گل بزنیم. البته ملوان نسبت به بازی جام حذفی قوی‌تر شده بود.

او درباره داربی روز جمعه استقلال و پرسپولیس گفت: این بازی هم سه امتیاز دارد و ما احتیاج مبرمی به امتیاز بازی داریم. خدا را شکر امروز هم ما پیروز شدیم و هم استقلال و این نوید یک بازی خوب در داربی را می‌دهد. امیدوارم تماشاگران از بازی لذت ببرند و بازی پرگلی را ببینند.

بنگر اضافه کرد: فرقی نمی کند چه تیمی پیروز داربی می‌شود بلکه باید بازی زیبایی را ببینیم. بازیکنان جوان می توانند در این بازی کسب تجربه کنند و امیدوارم به جوانان این مملکت هم چیزی آموخته شود. به شخصه هنوز به داربی فکر نکرده‌ام و از این لحظه تمرکزم را بر روی آن می‌گذارم. تیم ما جوان است و امیدوارم پیروز بازی شویم.
دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of