بنگستون:از اعتماد برانکو ممنونم / تمام تلاشم را برای گلزنی و بازی موثر می کنم

پرسپولیس اف سی:  مهاجم هندوراسی تیم پرسپولیس گفت: بهترین دوستم را از دست دادم اما الان تمرکزم فقط روی بازی با گسترش فولاد است.

جری بنگستون در خصوص درگذشت هموطنش آرنولد پرالتا، هافبک تیم ملی هندوراس که در پارکینگ یک مرکز خرید در شهر محل سکونتش به ضرب گلوله کشته شد، اظهار داشت: این یک اتفاق خیلی تلخ و باور نکردنی برای من بود از این جهت که یکی از بهترین دوستان خود را از دست دادم.

وی ادامه داد: پرالتا برای من مثل یک برادر بود به این خاطر که ما از اوایل فوتبال‌مان با هم بودیم و حتی در یک زمان به تیم ملی دعوت شدیم. در 4 سال اخیر او بهترین دوست من در تیم ملی بود و در اردوها همیشه کنار هم بودیم. از اینکه بهترین دوست خود در تیم ملی دیگر نخواهم دید خیلی ناراحتم.

مهاجم پرسپولیس در واکنش به این سؤال که چه احساسی دارد وقتی دو همبازی خود در پرسپولیس و تیم ملی را در فاصله تقریبا 2 ماه از دست می‌دهد، گفت: بله، واقعاً خیلی دردناک است که این دو دوست دیگر کنار من نیستند. در هر صورت باید زندگی کرد و این روزهای سخت را گذراند. بعضی مواقع اتفاقاتی در زندگی رخ می‌دهد که حتی تصورش هم ممکن نیست. در حال حاضر تمام فکر من پیش خانواده پرالتا است و از دوستانم شنیده‌ام که آنها چه روزهای سختی را سپری می‌کنند. مسئله‌ای که بیشتر ناراحتم می‌کند دوری من از خانواده دوستم است. متاسفانه نمی‌توانم در این شرایط کنار آنها باشم و فقط می‌توانم به آنها پیام دهم که این روزها می‌گذرد و زندگی در جریان است.

بنگستون درباره اینکه آیا روحیه لازم را برای همراهی پرسپولیس در بازی  روز دوشنبه با گسترش فولاد دارد یا نه، عنوان کرد: نمی‌توانم نسبت به مرگ بهترین دوستم بی‌اهمیت باشم اما به عنوان یک بازیکن حرفه‌ای به تیمم متعهد هستم و تلاش می‌کنم بهترین عملکرد را در بازی آینده داشته باشم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا می‌تواند مشکل گلزنی پرسپولیس را حل کند یا خیر؟ گفت: تمام سعی خود را برای گلزنی و موثر بازی کردن می‌کنم اما مهتر از این موضوع پیروزی تیم است که در این مقطع بیش از هر زمان دیگری  به آن احتیاج دارد.

مهاجم پرسپولیس در خصوص اینکه برانکو گفته در غیاب طارمی نگران خط حمله تیمش نیست و بنگستون پنالتی‌زن اول تیمش است، خاطرنشان کرد: از اعتماد برانکو ممنون هستم و تلاش می‌کنم خواسته او را در زمین برآورده کنم و تمام تمرکز خود را روی این مسئله قرار داده‌ام.
دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد !

Notify of
avatar
wpDiscuz