بنی‌فاطمه مداح مراسم سوگواری در دربی ۸۱

مراسم نوحه‌سرایی و عزاداری پیش از بازی و در بین ۲ نیمه دربی ۸۱ با حضور سید مجید بنی فاطمه، حاج حمید منتظر و عبد الله علی بیگی از مداحان اهل بیت عصمت و طهارت برگزار می‌شود.

پرسپولیس اف سی:  بزرگترین عزاداری سالار شهیدان امام حسین (ع) به مناسبت فرارسیدن هفتم این امام همام روز جمعه با حضور ۱۰۰ هزار نفری هواداران فوتبال و باشگاه های استقلال و پرسپولیس و خانواده بزرگ فوتبال در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.

با توجه به همزمانی دیدار تیم های پرسپولیس و استقلال در هفته یازدهم لیگ برتربا ایام محرم  الحرام مراسم ویژه نوحه سرایی و عزاداری  پیش از بازی و در بین ۲ نیمه  این بازی با حضور سید مجید بنی فاطمه، حاج حمید منتظر و عبد الله علی بیگی از مداحان اهل بیت  عصمت و طهارت برگزار می‌شود.

مراسم دمام زنی و نصب بنر با پیام‌های عاشورایی نقل قول رهبر معظم انقلاب در مورد محرم با عنوان عاشورا سرمشق دائمی امت اسلامی است ،یا حسین (ع) و یا ابوالفضل(ع) در ورودی ورزشگاه آزادی و داخل ورزشگاه آزادی و در رو بروی جایگاه ویژه از جمله سایر برنامه‌های فرهنگی روابط عمومی و امور فرهنگی از جمله سایر برنامه‌های  تدارک دیده شده برای این دیدار است.

همچنین با هماهنگی شهرداری منطقه ۲۲ برای اسکان هواداران ۲ تیم که از شهرستان ها به پایتخت سفر می‌کنند اقامتگاه موقتی در شب قبل از این مسابقه آماده خواهد شد.
دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد !

Notify of
avatar
wpDiscuz