بیرانوند، احمدزاده و پلی یانسکی در اختیار کادر فنی پرسپولیس قرار گرفتند

پرسپولیس اف سی: فیزیوتراپ تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در حال حاضر تمام مصدومیت‌ها بهبود یافته است و غیر از عالیشاه که باید دوره ترمیم استخوان را پشت سر بگذارد، سایر بازیکنان برای تمرین و بازی در اختیار کادر فنی هستند.

میثم علیپور  درباره آخرین وضعیت مصدومان گفت: علیرضا بیرانوند چند روز قبل بار دیگر تحت معاینه متخصص دست خود قرار گرفت و اعلام شد که او هیچ مشکلی برای انجام هرگونه تمرین ندارد. او تمرینات پرفشاری را شروع کرده است و کار روی تقویت دست او، در حال انجام است. در کل او دیگر کار پزشکی ندارد و در اختیار کادر فنی است.

وی درباره فرشاد احمدزاده ادامه داد: فشاری که به عضله او وارد شده بود خوشبختانه باعث پارگی نشد. عضله او سفت شده و به اصطلاح ترسیده بود. مشکل در حال حاضر بر طرف شده است و این بازیکن هم در اختیار کادر فنی قرار دارد. پلی یانسکی هم دچار التهاب آشیل پا شده بود که خوشبختانه مشکل او هم برطرف شده است و برای تمرین در اختیار کادر فنی قرار دارند.رضا براری هستم مدیر فنی سایت و انجمن; عاشق کامپیوتر و سیستم های وایرلس , مدیر عامل شرکت سرور طلائی و در نهایت یه پرسپولیسی در خدمت هوادارای عزیز 😍


دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد !

Notify of
avatar
wpDiscuz